סטביליום - מארז 90 כמוסות

למידע והדרכה אישית- התקשרו 2025* או 03-5399000

סטביליום
מחיר מחירון: 
299 ש"ח
מחיר: 
254.00₪

תאור המוצר:

המוצר מגיע ישירות מחו"ל לצרכן תוך 30 ימי עסקים

סטביליום - תוסף תזונה טבעי המכיל חומצות אמינו פפטידים קצרים ייחודיים הנקראים גם נוירו-פפטידים, חומצות שומן חיוניים וסלניום.

כמו כן סטביליום מכיל בנוסף לנוירו-פפטידים עד 25% חומצות אמינו חופשיות כולל גליצין, גלוטמיק וחומצה אספרטית. פוליפפטידים, וחומצות השומן יחד עם סלניום , מגדילים את טווח הפעילות.

הנחיות שימוש:

1-2 כמוסות 3 פעמים ביום.

 

References:
1.  Dorman T, Bemard L, Glaze P, Hogan J. Skinner R, Nelson D, Bowker L and Head D. The effectiveness of Garom Amoricum (Stabilium) on Reducing Anxiety in College Students. Journal of Advancement in Medicine 8(3): 193-200, Fall 1995.
Article reprinted with permission of the Cognitive Enhancement Research Institute (CERI).

2.Crocq L, Bugard P and Viaud P. Fatigue Study Group inquiry into asthenia in general practice. Psychologie Medicale 10:1943-53, 1978.
3. Crocq L, Bugard P et al., Treatment of astheno-depressive conditions by Minaprine-Multi-center study of 248 cases assessed by Fatigue Study Group Scale #4]. Psychologie Medicale 12(12) 643-61, 1980.

 

תרגום המחקרים לעברית:

 תוצאותיהם של שלושה מחקרים , שאחד מהם נערך על תלמידי הקולג' פוליטכני במדינת  קליפורניה ( CalPoly ) , בראשות ד"ר תומס דורמן הראו, כי תמצית מדג הגרום הקל על חרדות לטווח ארוך. ד"ר תומס דורמן ,הרופא אחראי על המחקר, הצהיר כי לאחר שימוש  תמצית מדג הגרום במשך שלוש שנים הוא רואה שיפור בלחץ ובחרדה ללא תופעות לוואי. ד"ר תומס דורמן הוסיף  הסטודנטים דיווחו כי ההשפעות החיוביות נותרו זמן רב לאחר הפסקת השימוש תמצית מדג הגרום. (ראה מחקר 1)   

מחקר קליני שנעשה לאחרונה בצרפת בו נבדקו 40 אנשים שהפגינו סימפטומים של חולשה, כולל עייפות ודיכאון כרוניים. הנבדקים צרכו תמצית מדג הגרום  15 ימים בלבד והתוצאות היו מרשימות למרות הזמן הקצר: המחקר הראה כי יש אפקטים מרשימים של תמצית דג הגרום על שיפור מצב רוח והקלה על דיכאון, שינה ועייפות כרונית. (ראו מחקרים 2,3)

מחקר יפני התמקד במיוחד בבדיקת היכולת של צמצום הלחץ  בעזרת פוליפפטידים, ממיצוי דג הגרום. חולים בבית חולים קיבלו תמצית זאת במשך שלושה חודשים, שבמהלכו נמדדו במוח רמת גלי אלפא.  בתום תקופת המבחן של שלושה חודשים , גלי אלפא גדלו פי שלושה. חייבים לזכור עובדה חשובה כי רמת גלי אלפא ברמה גבוהה מראה על רוגע והרפיה לעומת גלי אלפא ברמה נמוכה המראה כי האדם נמצא תחת לחץ.  חולים אלה חוו תנודות פחות מצב רוח, פחות חרדה ומלנכוליה, שינה טובה יותר. 

 

 

תכולה: 
30 כמוסות

למען הסר ספק, המידע הנוגע לתוספי תזונה אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה רפואית מוסמכת, הוראה או עצה לשימוש או שינוי בהוראות הנטילה של טיפול תרופתי. תוספי התזונה אינם מאושרים לשימוש במצבים רפואיים, וייחוס סגולות ריפוי ו/או מניעה של מחלות לתוספי תזונה, אסור על פי הוראות הדין במדינת ישראל