נייטיב

למידע והדרכה אישית- התקשרו 2025* או 03-5399000

nightiv
מחיר מחירון: 
176 ₪
מחיר: 
158.00₪

מידע מקצועי לרופאים ולמטפלים מקצועיים
נייטיב- בעידן של מתחים רבים וכרוניים, תוסף התזונה הטבעי נייטיב הפך למוצר נחוץ.

מהו נייטיב?

נייטיב - תוסף תזונה טבעי בעל הרכב מיוחד של מליסה, בזיל וזעפרן איכותיים.
מחקרים ועבודות שנערכו בעולם, חקרו את הקשר בין מליסה, בזיל וזעפרן והקשר לרוגע ממתחים וחרדות ובאפשרות לאזן את רמת הורמון הלחץ בגוף – הקורטיזול. ראה מחקרים בהמשך (1,2,3,4) 
 

קצת עובדות על קורטיזול:

רמת קורטיזול גבוהה בדם, נחשבת בעיני מדענים רבים כגורם להתפתחות מחלות רבות. לכן, מדענים מייחסים חשיבות רבה לאיזון רמת הורמון המתח – קורטיזול לאורך כל היממה אשר מוביל לשיפור הבריאות הנפשית, המנטלית והפיזית, לשיפור משמעותי באיכות החיים ולשמירה על משקל תקין.

מזה שנים רבות, מדענים יודעים כי רמה גבוהה של קורטיזול מעלה את הסיכון לדיכאון, לחרדות, להתפרצות מחלות נפש ולתוחלת חיים נמוכה יותר. חוסר איזון ברמת הקורטיזול משבש את הפעילות של מערכות הורמונליות בגופנו, החל מהורמוני הפריון, האינסולין, המלטונין, הורמון בלוטת התריס ועוד; משבש את התפקוד ההגנתי והחיסוני (הגורם למחלות רבות), פוגע בחיוניות שלנו ועלול לגרום לעייפות ולתשישות (עד כדי עייפות כרונית), להשמנה ולסוכרת. בנוסף, חוסר איזון רמת הקורטיזול פוגע ביכולת הלמידה והזיכרון, בשרירים ובצפיפות העצם, גורם ללחץ דם גבוה, לכולסטרול, למחלות לב ... והרשימה עוד ארוכה.

מהן הסיבות לשיבושים ברמת הקורטיזול?
הגורמים המוכרים לעליית רמת הורמון הקורטיזול בגוף, נעוצים באורח החיים המודרני והאינטנסיבי, שטומן בחובו לחץ ודאגות כרוניות, תזונה לקויה, שימוש בתרופות, שינה לא מספקת, גידולים על בלוטת יותרת הכליה ועוד.
לכן, מדענים רבים קוראים להורמון קורטיזול שאינו מאוזן - אויב בריאות הציבור. 
לעומת כל הבעיות הנגרמות מחוסר איזון רמת הקורטיזול, הוכח כי שמירה על איזון רמת הקורטיזול יכולה לסייע להרפיה נכונה במערכת העצבים ובמערכת הרגשית, ולשפר את תפקודי המערכת ההורמונלית והמערכת הפיזית (כולל שיפור תפקודי העיכול הכבד ועוד). 
לסיכום, הלחץ הכרוני של חיי היומיום ואורח החיים האינטנסיבי גורמים להורמון הלחץ קורטיזול להגיע לרמות גבוהות ומזיקות, המעלות את הסיכון לבעיות בריאות רבות.
חשוב להרפות את הלחץ היומי שלנו בכל דרך.

הרכב:  זעפרן, בזיל, מליסה.

 

* ראה מדגם עבודות למטה.

הנחיות שימוש כלליות:  2-4 כמוסות ליום, עם/בלי ארוחה. 

חברת טבעוני פועלת כשלושה עשורים בתחום הטבעי ותוספי תזונה.
תוספי התזונה של טבעוני נבחרים בקפידה, מצטיינים באיכותם הגבוהה, עומדים בסטנדרטים גבוהים כמו 22,000 ISO , ומבוססים על מחקרים רבים שנעשו במשך שנים על הרכיבים בהם אנו משתמשים.
מחלקת ההדרכה של חברת טבעוני עומדת לרשות רופאים, מטפלים מקצועיים וכלל הציבור.

References:
Scholey A1, Gibbs A2, Neale C3, Perry N4, Ossoukhova A5, Bilog V6, Kras M7, Scholz C8, Sass M9, Buchwald-Werner S10. Anti-stress effects of M. Officinalis-containing foods. Nutrients. 2014 Oct 30;6(11):4805-21. doi: 10.3390/nu6114805.Taavoni S1, Nazem Ekbatani N, Haghani H. Valerian/lemon balm use for sleep disorders during menopause. Complement Ther Clin Pract. 2013 Nov;19(4):193-6. doi: 10.1016/j.ctcp.2013.07.002.
Akhondzadeh S, Fallah-Pour H, Afkham K, et al. Comparison of Crocus sativus L. and imipramine in the treatment of mild to moderate depression: a pilot, double-blind randomized trial. BCM Comp Altern Med. 2004;4:12.
Noorbala AA, Akhondzadeh S, Tahmacebi-Pour N, Jamshidi AH. Hydroalcoholic extract of Crocus sativus L. versus fluoxetine in the treatment of mild to moderate depression: a double-blind, randomized pilot trial. J Ethnopharmacol. 2005;97:281-4.

כשר פרווה בהשגחת חתם סופר

המידע המופיע מעלה הוא כללי בלבד, מיועד לעדכון רופאים ומטפלים מקצועיים ואינו מהווה המלצה רפואית. אנשים חולים או משתמשים בתרופות מרשם, ילדים, נשים בהריון ומניקות, מומלץ לפנות לרופא או למטפל מקצועי.

 

תכולה: 
60 קפסולות

למען הסר ספק, המידע הנוגע לתוספי תזונה אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה רפואית מוסמכת, הוראה או עצה לשימוש או שינוי בהוראות הנטילה של טיפול תרופתי. תוספי התזונה אינם מאושרים לשימוש במצבים רפואיים, וייחוס סגולות ריפוי ו/או מניעה של מחלות לתוספי תזונה, אסור על פי הוראות הדין במדינת ישראל