חברת טבעוני מייצרת, מפתחת ומשווקת תוספי תזונה ומזון בריאות. החברה נוסדה על ידי יצחק טבעוני לפני למעלה משני עשורים כאשר יצר ופיתח את שיטת טבעוני. יצחק הוא אחת הדמויות המובילות בעולם הרפואה הטבעית ופורץ דרך בתחום זה. ליצחק ידע, ניסיון והכשרות רבות הן בתחום הרפואה המשלימה והן מחוצה לה. השיטה שפיתח מתבססת על שילוב ייחודי בין רפואה פונקציונלית, אבחון וטיפול דרך תעלת האוזן ואוליגותרפיה והיא מהווה בסיס בכל פיתוחיה של החברה.

מתוך הבנה כי לגוף האדם יכולות ריפוי עצמיות מופלאות, עלתה השאיפה לעורר באדם את המודעות ליכולות ריפוי אלו ולהעצימן, באמצעות מתן זרזים מתאימים אשר יעודדו את מערכות הגוף לתקן את חוסר האיזון שנוצר בהן, בעצמן. חזונה של החברה הינו לעזור לאדם להביא לשינוי בבריאותו מבפנים ובכך ליצור שינוי עצמאי שיחזיק לאורך זמן. 
שיטת טבעוני, שיטת אבחון וטיפול ייחודית באמצעות תעלת האוזן, אשר פותחה על ידי יצחק טבעוני. במשך השנים שולבו בשיטה אלמנטים אבחוניים וטיפוליים נוספים, כמו הרפואה הפונקציונלית ואוליגותרפיה טבעית. שיטת טבעוני מספקת כלים לריפוי עצמי ומאפשרת לכל אחד ואחת להתמודד ביעילות רבה עם תחלואים רבים ושונים. זאת, כיוון שהיא מתמחה בטיפול בגורמי הבעיות והמחלות מהשורש ופועלת לשיפור ניכר באיכות החיים. שיטת טבעוני ממשיכה לצעוד עם הזמן ובמהלך השנים עברה פיתוחים חדישים.

בשיטת טבעוני מותאמים לכל אדם ספציפית כלים (זרזים), המפעילים תהליכים ומאזנים אותו מנטלית, נפשית ופיזית. כך יוצר הגוף בכוחות עצמו את האיזון, השיקום והריפוי להם הוא זקוק.
ייחודה של שיטת טבעוני המבדיל אותה משיטות אחרות, הן טבעיות והן קונבנציונליות, הינו בהקניית כלים למטופל העוזרים לו ליצור איזון במערכותיו מבפנים ובכך ליצור שינוי אמיתי עמוק וארוך טווח, תוך שחרור הצורך ביצירת תלות בעזרים חיצוניים. בשיטת טבעוני מטפלת באדם ולא במחלה ולכן מסוגלת לתת פתרון לכלל סוגי המחלות והבעיות בהם ייתקל. כך יעידו עשרות אלפי מטופלים שטופלו בהצלחה בקליניקת טבעוני אותה מפעילה החברה.

חברת טבעוני התחילה מרעיון בשנת 1983 ולאורך העשור האחרון הפכה לחברה בינלאומית – טבעוני אינטרנשיונל, הפועלת בשווקים גלובליים ומחזיקה מפעל ייצור בבולגריה ושותפויות ייצור עם מפעלי ייצור נחשבים בגרמניה, צרפת ועוד. מזה שני עשורים, מנהל יצחק טבעוני קליניקה טיפולית אליה מגיעים מרחבי העולם. ליצחק, מייסדה, אף היה את הכבוד לטפל בגנרל אנטואן לאחד בשנת 1993 במסגרת שיתוף פעולה שערך צה"ל עם צד"ל.
מוצרי טבעוני הינם תוספי תזונה טבעיים המצטיינים באיכות גבוהה, נבחרים בקפידה ועומדים בסטנדרטים גבוהים (כמו תיקניEU , GMP ו- HACCP) תנאי גידול ביולוגיים ובקרת איכות קפדנית בכל שלבי תהליך הפיתוח והייצור. לכל מוצרי טבעוני יש אישור יבוא מטעם משרד הבריאות.
חברת טבעוני בוחנת בקפידה כל מרכיב ומנטרת באופן שוטף את מוצריה להימצאותן של בקטריות, מתכות כבדות וחומרי הדברה, היכולים להשפיע לרעה על המוצר הסופי. כך יוצרים מוצרי איכות. כך מבטיחה טבעוני מוצרים שהם 100% טבעיים וללא תופעות לוואי.

טבעוני מייצרת את רוב המוצרים בעצמה, וחלק אחר מהמוצרים מיוצר במפעלי תרופות עפ"י פורמולות ייחודיות של טבעוני המיועדות אך ורק לחברת טבעוני. המפעלים שנבחרו הם בעלי טכנולוגיית ייצור מתקדמת המתאימה לשיטות טבעוני. בנוסף לזאת, כל המוצרים מיוצרים על בסיס רפואה מבוססת ראיות (EBM). לעיתים קרובות, קבלת אישור להפצת מוצר לציבור הרחב לוקחת שנים, מכיוון שתהליכי הבדיקה שלנו, הכוללים בדיקת תגובות הדדיות בין הרכיבים השונים, הינם תהליכים מחמירים באופן יוצא דופן.
למנכ"ל החברה ומייסדה, יצחק טבעוני, עניין רב ועמוק בבחירת מוצרים חדשים לפיתוח. רק מוצר המאושר על ידי יצחק יוכל לשאת את שמה של טבעוני.

אחת מדרישותיו של יצחק טבעוני היא שכל מוצר המיוצר על ידי חברת טבעוני חייב להיות מפותח בהתאם ל"שיטת טבעוני", המבוססת על רפואה פרקטית – פונקציונלית ואוליגותרפיה. על כל מוצר לטפל בשורש המחלה ולא בסימפטומים שלה, ולתרום לאיזון בגוף. סטנדרטים מחמירים אלה לאיכות מציבים את טבעוני מעל מתחריה והופכים אותה למותג בו לקוחות יכולים להאמין.
לטבעוני אכפת מתדמיתה! החברה מראה זאת בכך שהיא דואגת להראות את מחויבותה לקהילה והחברה ככלל. בנוסף ליוזמותיה הירוקות, טבעוני תורמת באופן קבוע כספים, מזון ומוצרים פרי פיתוחה לנצרכים. בחברה הגלובלית של היום, מחובתן של חברות למלא את חלקן בצמצום חומרים מזהמים, ולתרום תרומה חיובית לאנושות. טבעוני עשתה צעדים משמעותיים בתחום זה ומתכננת לעשות אף יותר בעתיד.

למען הסר ספק, המידע הנוגע לתוספי תזונה אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה רפואית מוסמכת, הוראה או עצה לשימוש או שינוי בהוראות הנטילה של טיפול תרופתי. תוספי התזונה אינם מאושרים לשימוש במצבים רפואיים, וייחוס סגולות ריפוי ו/או מניעה של מחלות לתוספי תזונה, אסור על פי הוראות הדין במדינת ישראל