יצחק טבעוני ,B.Sc.TE , הינו בעל הכשרה נרחבת בהנדסת אלקטרוניקה ומחשבים, חינוך, רפואה פונקציונלית, אוליגותרפיה, נטורופתיה, אקופונקטורה, צמחי מרפא מפיתוח אישי ואבחון גוף ונפש דרך תעלת האוזן.

יצחק טבעוני פתח את הקליניקה שלו לפני כשלושה עשורים, שם החל לאבחן בשיטתו הייחודית באמצעות תעלת האוזן, שיטה שהוא ממשיך לפתח עד היום.

בקליניקה הטיפולית, הפועלת במסגרתה של חברת טבעוני, ניתן לקבל טיפול ואבחון באמצעות שיטת טבעוני, אשר כוללת בתוכה רפואה פונקציונלית, אוליגותרפיה והשיטה הייחודית שפיתח יצחק טבעוני, לאבחון וטיפול דרך תעלת האוזן.

בתחום הרפואה הפונקציונלית ידוע כי הגוף הוא מערכת אחת שלמה, אשר כל מערכותיה נמצאות בשיתוף פעולה ותלות הדדיים. ניתן להסתכל על הגוף כהולוגרמה, כך שכל מערכת או איבר משתקפים אחד בשני ומצביעים על מצבו.
בבסיס השיטה עומדת העובדה כי תעלת האוזן היא מקור מידע אמין ביותר לנעשה במערכות הגוף. על פי המידע המתקבל, ניתן לקבוע מהי דרך הטיפול האופטימלית להחזרת הגוף לאיזון ולפעולה הרמונית.
המפתח להתגברות על מחלה ולמניעתה מלכתחילה, הוא עקביות והתמדה בשמירה על איזון מערכות הגוף. איזון זה הוא היוצר ריפוי ומונע התפתחות של מחלה חדשה.

בקליניקה של טבעוני מספקים למטופל כלים – תוספי תזונה ייחודיים, אשר עוזרים לו להביא מערכות אלו לאיזון וכך להביא לריפוי מחלה קיימת ולמניעת התפרצות מחלה חדשה.
עשרות אלפי מטופלים בישראל ובחו"ל זכו לטיפול מסור ומיומן, אשר נחל הצלחה מרובה באבחון וטיפול במגוון רחב של בעיות גופניות (החל מכאבי פרקים ועד לסרטן,(  בעיות נפשיות (לחץ, דיכאוןחרדה ועוד) ובעיות מנטליות (כדוגמת בעיות זיכרון, בעיות קשב וריכוז, בעיות התנהגות, קושי בקליטת חומר ועוד).
שיטת טבעוני מאפשרת לאזן ולהאט את נזקי הגיל באופן משמעותי ביותר. התוצאות ניכרות בכל תפקודי הגוף הפיזיים, הנפשיים והמנטליים.

אם ברצונך לשפר את בריאותך, לטפל בבעיה ספציפית או לקבל הכוונה כללית על איזון ומניעה ישירות מיצחק טבעוני, ניתן לקבוע תור בקליניקה בטלפונים הבאים: *2025, 03-5399000, 03-5367780.
הקליניקה ביהוד, בניהולו של יצחק טבעוני, הפכה במרוצת השנים למוקד עליה לרגל לעשרות אלפי ילדים, נשים וגברים מהארץ ומהעולם, שזכו לטיפול מסור ומיומן, עם אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד.

האבחון והטיפול על-פי שיטת טבעוני, עומד בפני עצמו, או כהשלמה לטיפול במסגרת הרפואה הקונבנציונלית והמשלימה. הטיפול בשיטת טבעוני מספק פתרונות ייחודיים ובלתי שגרתיים, לבעיות גופניות, נפשיות ומנטליות, גם  לאלו שלא נמצא להן מענה בטיפול רפואי קונבנציונלי ו/או משלים. הטיפול הוא במגוון רחב של מחלות, החל ממחלות עיכול,  נשימה, מערכת העצבים, בעיות רגשיות, כלי דם ,לב, כבד, כליות וכלה בכשל חיסוני ובמחלות אוטואימוניות.

לקביעת תור – ניתן ליצור  קשר בטלפון 03-5367780 או 03-5399000.