רוצים להיות מפיצים שלנו ?

לאורך השנים, מוצרי טבעוני רכשו את אמונם של לקוחות מרוצים רבים.

קו המוצרים של טבעוני בנוי מקשת רחבה של כ- 60 מוצרים שפותחו על בסיס הרפואה הפונקציונלית, כך שיוכל לתת מענה לצרכיהם האמיתיים של כלל הלקוחות:  תוספי תזונה, מזון בריאות טבעי, ועוד.

בכל שלבי הפיתוח, הן של מוצרים חדשים, והן של פיתוחים וחידושים אחרים, משתמשת חברת טבעוני בידע הטכנולוגי המעודכן ביותר ונעזרת בניסיונם של מומחים בעלי שם עולמי מהשורה הראשונה.

מוצריה של טבעוני משופרים ומחודשים כל העת על מנת לספק את צרכיהם השונים של לקוחותיה ועל מנת להביא לשיפור בחייהם ולקדם אורח חיים בריא.

לייצר תוספי תזונה מהאיכות הגבוהה ביותר, בשוק של היום, אינו משימה קלה. זהו תהליך מוקפד הדורש העסקת צוות מקצועי ומומחים בתחום תוספי התזונה, וכן ציוד ומתקנים מודרניים לבדיקות וניסויים.

טבעוני הקימה מפעל ומעבדות לפיתוח ולייצור עתיר ידע בבולגריה.Tivoni Health&Beauty-
טבעוני מייצרת את רוב המוצרים בעצמה, וחלק אחר מהמוצרים מיוצר במפעלי תרופות עפ"י פורמולות ייחודיות של טבעוני המיועדות אך ורק לחברת טבעוני. המפעלים שנבחרו הם בעלי טכנולוגיית ייצור מתקדמת המתאימה לשיטות טבעוני.
כל חברה המייצרת עבור טבעוני או בשותפות עימה חייבת לעמוד בסטנדרטים המחמירים האירופאים המחמירים ביותר, ובכללם תנאי ייצור הולמים (GMP) ותקני האיחוד האירופי    -HAACPלניתוח סיכון ונקודות קריטיות.

טבעוני מאמינה בשימוש רק ברכיבים הטובים ביותר ולא תתפשר על איכות עבור מחירים נמוכים יותר.

בנוסף לזאת, כל המוצרים מיוצרים על בסיס רפואה מבוססת ראיות (EBM). לעיתים קרובות, קבלת אישור להפצת מוצר לציבור הרחב לוקחת שנים, מכיוון שתהליכי הבדיקה שלנו, הכוללים בדיקת תגובות הדדיות בין הרכיבים השונים, הינם תהליכים מחמירים באופן יוצא דופן.

למנכ"ל החברה ומייסדה, יצחק טבעוני, עניין רב ועמוק בבחירת מוצרים חדשים לפיתוח. רק מוצר המאושר על ידי יצחק יוכל לשאת את שמה של טבעוני.

אחת מדרישותיו של יצחק טבעוני היא שכל מוצר המיוצר על ידי חברת טבעוני חייב להיות מפותח בהתאם ל"שיטת טבעוני",המבוססת על רפואה פרקטית – פונקציונלית ואוליגותרפיה. על כל מוצר לטפל בשורש המחלה ולא בסימפטומים שלה, ולתרום לאיזון בגוף.

כאן תוכל להסתכל בקו המוצרים השלם של טבעוני ולבחון מי מהם מתאים לשיווק באזורך.

אם הנך מעוניין במוצרי טבעוני ובהפצתם באזורך, נשמח לדון עמך כיצד באפשרותנו ליצור שיתוף פעולה פורה ומצליח שיבטיח את טובתם ותועלתם הגבוהה ביותר של שני הצדדים.

תנאי השותפות והתמיכה ההדדית יהיו פתוחים למשא ומתן, חברת טבעוני תספק לך את כל הידע הדרוש על מוצריה, ועל שווקים מתפתחים באזורך, וכן תמליץ על הדרכים היעילות ביותר לפיתוח השוק באזורך, על מנת לאפשר לך כניסה קלה עד כמה שניתן לשוק.

שיווק מוצרי טבעוני הינו, אם כן, בעל מקדם רווחיות גבוה מאוד עבור חברתך.

חברת טבעוני מתחרה בשווקים גלובליים ומספקת לספקיה מסביב לעולם, את מירב הידע בדבר המוצרים ושיטות המכירה המומלצות.

סטנדרטים מחמירים אלה לאיכות מציבים את טבעוני מעל מתחריה והופכים אותה למותג בו לקוחות יכולים להאמין.

ליצירת קשר לגבי שיווק בארץ ובעולם תוכלו לפנות אלינו במייל lilach@tivoni.com

א בטלפון 2025* שלוחה 107- לילך