מחקרים

למידע והדרכה אישית- התקשרו 2025* או 03-5399000

מחקרים
קבצנו עבורכם מגוון מחקרים בנושאי בריאות, תרופות, מגיפות, וירוסים ועוד, שפורסמו במדיה הכתובה (עיתונים, מגזינים, חוברות לקהל מקצועי ועוד) ובאינטרנט. מחקרים אילו הובאו לידיעתכם על מנת להזכיר לכם שחברת טבעוני מטפלת בכם באופן שונה, על ידי תוספי תזונה טבעיים, ללא תופעות לוואי. בנוסף תוכלו למצוא בחברת טבעוני תוספי תזונה לחיזוק המערכת החיסונית שלכם. קריאה מהנה.  
 
אספירין מניעת יתר הסיכון שבנטילת אספירין- מתוך עיתון ידיעות אחרונות, משנת 2010
 
ויטמין E מנות גדולות של ויטמין E לא מגינות בפני התקפי לב וסרטן, מתוך עיתון ידיעות אחרונות - אפריל 2005
 
חיידיקים עמידים מפני אנטיביוטיקה 30% מהפעוטות נושאים חיידק מסוכן שחסין בפני אנטיביוטיקה - מחקר חדש של "שיבא" ו"מכבי שירותי בריאות", מתוך עיתון ידיעות מ- 2009.
 
פרוביוטיקה יכולה להיות מסוכנת פרוביוטיקה יכולה להיות מסוכנת, מתוך עיתון ידיעות אחרונות 2.03.2008
 
תוספי מזון עושים טוב ללב מחקר: תוספי מזון עושים טוב ללב- הישראלי גילה כי תוספים שכללו ויטמין CוE- הביאו לירידה בלחץ הדם, בסוכר ובשומנים בדם. מתוך עיתון ידיעות אחרונות.
 
גורם לתאים סרטניים מחקר- ויטמין C מסרטן- מחקר שפורסם החודש בכתב העת SCIENCE. שנערך באוניברסיטת פנסילבניה בארה"ב.
 
החיסונים נגד שפעת החיסונים נגד שפעת מיותרים- מתוך עיתון ידיעות, 2011.
 
ויטמין סי לא מונע הצטננות ויטמין סי לא מונע הצטננות- מחקר שהתפרסם בעיתון ידיעות אחרונות
 
כמות גדולה של ויטמין C  יכולה לגרום לסרטן כמות גדולה של ויטמין סי עלולה לגרום לסרטן, מאת אורנה ננר, עיתון ידיעות אחרונות
 

 

למען הסר ספק, המידע הנוגע לתוספי תזונה אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה רפואית מוסמכת, הוראה או עצה לשימוש או שינוי בהוראות הנטילה של טיפול תרופתי. תוספי התזונה אינם מאושרים לשימוש במצבים רפואיים, וייחוס סגולות ריפוי ו/או מניעה של מחלות לתוספי תזונה, אסור על פי הוראות הדין במדינת ישראל