הליקובקטר פילורי

טיפול טבעי בהליקובקטר פילורי

הליקובקטר פילורי טיפול טבעי הליקובקטר פילורי הוא חיידק שאחראי להתפתחותם של כיבים ודלקת קיבה - גסטריטיס כרונית. הליקובקטר פילורי גורם לכאבים, צרבת, חוסר נוחות ועוד.

טיפול בהליקובקטר פילורי

אנחנו בטבעוני מאמינים ביכולת הטבע לסייע לאדם ומזמינים אתכם לנסות בעצמכם.

לקבלת דוגמיות מוצרים - לחצו כאן!
קיירטיב טיפול

2-3 כמוסות, פעמיים ביום, במרחק של חצי שעה לפחות מזמן הארוחה.
במחלה אקוטית: 2 כמוסות כל שעתיים, עד 6 פעמים ביום.

קלטיב טיפול

קלטיב פתוח לשימוש פנימי - לערבב תוכן של 1 כמוסה בכוס מים חמימים,3 פעמים ביום, לגרגר ולבלוע.

במקרים מורכבים מומלץ להוסיף:

הנחיות שימוש כלליות: 5 טבליות זעירות, פעמיים ביום מתחת ללשון.

שאלה על הטיפול

עשרות אלפי אנשים בארץ ובעולם ניסו בהצלחה את שיטת טבעוני והמוצרים.
למידע נוסף, אופן הטיפול במקרים קשים ומורכבים ואופן הטיפול בתינוקות וילדים, מומלץ לפנות למחלקת ההדרכה או לקליניקת טבעוני. צור קשר בטלפון - 2025* או 03-5399000
הליקובקטר פילורי - סימפטומים
  • כאב בטן
  • נפיחות ומלאות
  • הפרעות בעיכול או קלקול קיבה
  • תחושת רעב חזקה 1-3 שעות לאחר האכילה
  • בחילה קלה (ניתן להקל על ידי הקאה)
הליקובקטר פילורי - גורמים

הליקובקטר פילורי נגרם בד"כ מחוסר היגיינה או מהידבקות.
כמחצית מאוכלוסיית העולם נגועה בחיידק הליקובקטר פילורי. אלו החיים במדינות מתפתחות או צפופות אוכלוסין וכן בתנאים סניטריים ירודים, הם בעלי הסיכוי הטוב ביותר להידבק בחיידק ההליקובקטר פילורי, אשר מועבר מאדם לאדם.

הליקובקטר פילורי - סיבוכים

סרטן קיבה - הסיכון לפתח סרטן קיבה נחשב גדול יותר אם הזיהום שנגרם בעקבות חיידק הליקובקטר פילורי נמשך זמן רב. עם זאת, יש להדגיש כי מרבית האנשים אשר נדבקים בחיידק הליקובקטר הפילורי לא מקבלים סרטן קיבה. הסיכון עשוי להיות גדול יותר אם יש חיידק הליקובקטר פילורי לבן משפחה מדרגה ראשונה (אב, אם, אח, אחות או ילדים) שאובחן עם סרטן הקיבה.

מחקרים מראים כי 85% ממקרי ה- MALToma (סוג של לימפומה הודג'קין - גידול), קשורה לזיהום של הליקובקטר פילורי.
לכן יש חשיבות רבה לטיפול אמיתי בבעיה של הליקובקטר פילורי.

הליקובקטר פילורי - אבחון

קיימות מספר שיטות כדי לאבחן את נוכחות חיידק ההליקובקטר פילורי, אך השאלה העומדת בפנינו היא - האם כדאי לבדוק את הימצאותו של החיידק?

על פי שיטת טבעוני, הבדיקה לרוב מיותרת. רוב האנשים אשר יבצעו את הבדיקה יגלו כי הם נושאים את חיידק ההליקובקטר פילורי, אך לא לכולם הוא גורם לבעיה. סיבה נוספת היא כי רוב הבדיקות פולשניות ולעיתים קרובות יש תקלות לא נעימות.

דוגמאות לבדיקות הקיימות כיום:

בדיקת נשימה פשוטה, או בדיקות צואה - יכולים לקבוע אם אתה נגוע בחיידק הליקובקטר פילורי.
הדרך המדוייקת ביותר לאבחן הליקובקטר פילורי היא באמצעות אנדוסקופיה בחלק העליון של הוושט, הקיבה והתריסריון. זהו הליך פולשני והוא נעשה בדרך כלל רק לאנשים החשודים שיש להם כיב, או שנמצאים בסיכון גבוה לכיבים או לסיבוכים אחרים כגון סרטן הקיבה.

בעלי הסיכון הגבוה הם אנשים מעל גיל 45 או שיש להם סימפטומים, כגון: אנמיה ,קושי בבליעה, דימום במערכת העיכול, אובדן משקל לא מוסבר.
בדיקות מדויקות ופשוטות לצורך זיהוי של זיהום הליקובקטר פילורי כוללים נוגדנים בבדיקות דם, בבדיקות נשימה אוריאה, באנטיגן בדיקות צואה, בביופסיות אנדוסקופיות.

מבחן נשימה אוריאה (UBT) - בדיקה בטוחה יחסית, קלה ומדויקת כדי לבדוק נוכחות של הליקובקטר פילורי בקיבה. מבחן נשימה מסתמך על היכולת של חיידק הליקובקטר פילורי לשבור את ההרכב הכימי הטבעי. לשם כך מחדירים אוריאה לתוך פחמן דו חמצני הנספג מן הקיבה בנשימה 10-20 דקות לאחר בליעת קפסולה המכילה כמות זעירה של אוריאה רדיואקטיבית, אוספים את מדגם הנשימה שאספו לתוך שקית מיוחדת ומנתחים את הפחמן הדו חמצני הרדיואקטיבי. הנוכחות של פחמן דו חמצני רדיואקטיבי בנשימה (בדיקה חיובית) אומרת שיש זיהום פעיל. בבדיקה שלילית אין פחמן דו חמצני רדיואקטיבי בנשימה.

אנדוסקופיה - בדיקה לאבחון מדויק יחסית לחיידק הליקובקטר פילורי. הרופא מחדיר צינורית צפייה גמישה (אנדוסקופ) דרך הפה, כלפי מטה, לתוך הקיבה והתריסריון. בזמן הבדיקה נלקחות דגימות רקמה קטנה (ביופסיה) של רירית הקיבה. את דגימת הביופסיה ממקמים בשיקופית מיוחדת המכילה אוריאה (למשל CLO). אם האוריאה מתפרקת, כלומר אם יש שינוי בצבע סביב הביופסיה בשיקופית, משמעות הדבר היא כי יש זיהום של הליקובקטר פילורי בקיבה.

המבחן האחרון שפותח עבור חיידק הליקובקטר פילורי הוא מבחן שבו נוכחות של החיידק יכולה להיות מאובחנת במדגם של צואה. בבדיקה משתמשים בנוגדן של הליקובקטר פילורי כדי לקבוע אם החיידק נמצא בצואה. אם כן, זה אומר שהחיידק פעיל, כמו מבחן נשימה אוריאה.
בנוסף לאבחון זיהום הליקובקטר פילורי, בבדיקת צואה ניתן להשתמש כדי לקבוע אם החיידק מוגר לאחר הטיפול.

שמות נוספים למחלה: גסטריטיס, הליקובקטר פילורי, חיידק פילורי, הלקובקטור, הליקובקטור פילורי.

קטגוריות מחלות: 

שאלות מתוך פורום טבעוני בטיפול במחלה:

HP ומניעה

לקיתי בHP ותוך כדי הטיפול המסורתי נטלתי גם קלטיב מתוצרתכם, בהמלצתה של בתי שהינה נטורופטית. לאחר זמן מה הפסקתי ליטול קלטיב בשל המחיר. האם אפשר להתחיל שוב, למניעה, 4 חודשים לאחר בדיקת נשיפה שתוצאתה שלילית. איך עושים זאת?

HP ומניעה

מגל שלום רב,
בהחלט רצוי להשתמש בקלטיב כדי למנוע חזרה של הליקובקטר-פילורי , המינון הנחוץ לטיפול בבעיית הליקובקטר-פילורי להתחיל מכמוסה ביום ולהתחיל עד 3 כמוסות ליום ,1 כחצי שעה לפני כל ארוחה עם כוס מים. ניתן לתת גם קיירטיב לתחזוקה: 2 כמוסות ליום.
בברכת בריאות טובה, מחלקת הדרכה

אליקובקטור

לפני כ 5 חודשים טופלתי באנטיביוטיקה להליקובקטר בשילוב עם שמן אורגנו החיידק עבר וכעת חזרו לי סימנים כמו אז כאבים ולחץ בצידי הבטן.אני מעוניינת בהדרכה מקצועית לטיפול בשיטתכם.

הליקובקטר-פילורי

שלום רב,
 חיידק הליקובקטר פילורי הוא חיידק עקשן שהדרך לטפל בו הוא דרך איזון מערכת העיכול. החיידק אז לא אמור להיות מחוסל אלא מאוזן במערכת שלנו כי הוא עושה המון דברים אחרים שחיידקים אחרים לא עושים ואת זאת נשיג ביעלות רבה באמצעות: קלטיב ואוליגוטיב COA יחד עם אוליגוטיב CU. במקרים חריפים נוסיף גם קיירטיב. לאחר 3 חודשים לערוך בדיקה ולעדכן אותנו. התגובות יגיעו בזמן קצר יותר אך יש להמשיך כדי שחיידק ההליקובקטר פילורי לא יחזור.

בברכה,

אליקובקטר

שלום רב, אבחנו אותי על ידי בדיקת נשיפה בחיידק אליקובקטר, הסימפטומים היו: גזים מסריחים נפיחות וכאבי בטן , טופלתי בצמחי מרפא שונים ועדיין לאחר בדיקה נוספת היה לי את החיידק , אני לא אוהבת אנטיביוטיקה, מה אתם מציעים לי לעשות אני בדילמה וגם הרופאה בדילמה כי הסימפטומים כמעט ונעלמו. אשמח לתשובה מהירה, תודה מראש

הליקובקטר-פילורי

נחמה שלום רב,
הליקובקטר פילורי הוא חיידק עקשן, שהדרך לטפל בו הוא דרך איזון מערכת העיכול. את זאת נשיג ביעלות רבה באמצעות: קלטיב ואוליגוטיב COA יחד עם אוליגוטיב CU. במקרים חריפים נוסיף גם קיירטיב. לאחר 3 חודשים, לערוך בדיקה ולעדכן אותנו. התגובות יגיעו בזמן קצר יותר, אך יש להמשיך כדי שחיידק ההליקובקטר פילורי לא יחזור. למינונים מדוייקים יש לפנות למחלקת ההדרכה 03-5399000
בברכה,

אנטיביוטיקה להליקובקטר פילורי

לפני פחות מחצי שנה היה לי הליקובקטור פלורי - טופלתי באנטיביוטיקה ובמקביל לקחתי פרוביוטיקה (קיו ביוטיק) וכמוסות של חמוציות . הבדיקה החוזרת הראתה שהחיידק חוסל - המשכתי עם הפרוביוטיקה והחמוציות גם לאחר מכן עד היום כשיגרה. לאחרונה שוב אני מרגישה אי נוחות ברום הבטן ואני חוששת ששוב יש לי את החיידק או דלקת בקיבה. קראתי המון שצמחי מרפא יכולים לעזור - מה אתם ממליצים לקחת

אנטיביוטיקה להליקובקטר פילורי

יערה בוקר טוב,
במצב של הליקובקטר פילורי ולמניעתו אנו בחברת טבעוני ממליצים על קלטיב 2 כמוסות 3 פעמים ביום חצי שעה לפני הוכל. בתוספת קיירטיב 2 כמוסות פעמים ביום חצי שעה לפני הארוחה. ובתוספת אוליגוטיב coa ו cu 5 טבליות זעירות, פעמיים ביום מתחת ללשון, רחוק מהארוחות.
בברכה מחלקת ההדרכה

בחילות חוזרות הליקובקטר

שלום, בת 36, לפני כ- 3 שנים טופלתי באנטביוטיקה כדי להכחיד את חידק ההליקוטבר. בחצי שני האחרונה חזרו לי הבחילות, בבדיקה נשיפה לא מצאו את החידק. לבחילות מתלווה תחושה של שריפה בגרון. מלבד זה, לא נושמת דרך האף, אף סתום, האם יש טיפול שיכול להקל על הנשימה? ב ב ר כה כוכבה

בחילות חוזרות

כוכבה שלום רב,

ניתן לטפל בבעיית הליקובקטר פילורי באופן טבעי ביעילות רבה דרך הרפואה הפונקציונלית.מחקרים רבים מראים שחיידקים כיום מתעצמים מכל מנה של אנטיביוטיקה ומפתחים עמידות לתרופות.הטיפול של טבעוני שונה, כיוון שהוא מאזן תהליכים רבים בגוף ולכן הוא עוקף את העמידות של החיידקים.הטיפול המלא, שיעזור לטיפול בחיידק הליקובקטר פילורי הינו: קלטיב פתוח  1 כמוסה ליום ותוך 3 ימים לעלות ל-2 כמוסות כרבע שעה לפני ארוחה, 3 פעמים ביום, לפתוח את הכמוסה ולערבב עם 1/4 כוס מים חמים לערבב להמתין 10 דקות להוסיף עוד 1/4 כוס מים לגרגר ולבלוע. אוליגוטיב COA ואוליגוטיב CU חמש  טבליות זעירות מתחת ללשון, בוקר וערב מכל סוג, רחוק כחצי שעה לפחות מארוחות. לאחר 3 חודשים לערוך בדיקה ולעדכן אותנו. ובעניין האף הסתום והקלה על הנשימה הטיפול המומלץ הוא תא חמצני 2 להתחיל מ1/8 כף ולעלות בהדרגה עד ל2 כפות ביום עם שתיה קרה. אוליגוטיב COA חמש טבליות זעירות מתחת ללשון, בוקר וערב מכל סוג, רחוק כחצי שעה לפחות מארוחות.וקיירטיב, 2 כמוסות ביום .

הרבה בריאות,

בעיות עיכול קשות לילד

הבן שלי אובחן כהיפר אקטיבי קשה מאוד , בנוסף סובל מבעיות עיכול קשות ומחיידק הליקובקטר . הילד בן 6.5 לפני שאני מתחילה עם תרופות קונבנציונליות אני רוצה לנסות משהו טבעי. מה יש לכם להציע?

טיפול בילד בן 6 עם מספר בעיות

חן שלום רב,
 הליקובקטר פילורי הוא חיידק שאחראי להתפתחותם של כיבים ודלקת קיבה - גסטריטיס כרונית. הליקובקטר פילורי גורם לכאבים, צרבת, חוסר נוחות ועוד. היפראקטיביות הוא מושג המאגד בתוכו מגוון רחב של בעיות התנהגות ופעילות יתר. היפראקטיביות מתבטאת בקשיי מיקוד ושליטה בהתנהגות. 
הטיפול שאותו אנחנו נציע לילדך יהיה מורכב מכמה תוספי תזונה והם: קיירטיב 1 כמוסה 3 פעמים ביום חצי שעה לפני האוכל (מומלץ להתחיל בהדרגה מ1/2 כמוסה)  קלטיב פתוח לשימוש פנימי - לערבב תוכן של 1 כמוסה בכוס מים חמימים,3 פעמים ביום, לגרגר ולבלוע.
לבעיית ההיפראקטיביות מומלץ על סטביליום1-2 כמוסות, 3 פעמים ביום, עם הארוחה. במקרים מורכבים ביוטיב 2 כמוסות, פעמיים ביום, עם הארוחה. ואוליגוטיב הנחיות שימוש כלליות: 5 טבליות זעירות, פעמיים ביום מתחת ללשון. lit-14 man-co-3 למידע נוסף ניתן לפנות למחלקת ההדרכה 03-5399000
בברכה מחלקת ההדרכה

 

בעיית גזים

אהלן, אני בן 25, אני סובל מגזים, רובם עם ריח, בעיקר שמתי לב שזה קורה אחרי מוצרי חלב וקפה או בצק, אבל ממש לא רק. למשל, אין לי מושג מה אכלתי לפני שבוע, אבל כבר שבוע שלם הגזים לא נפסקים. כבר עשיתי בדיקות לחיידק הליקובקטר כמה פעמים בחיי והתוצאה תמיד הייתה שלילית. איך ניתן לטפל בזה באופן טבעי? תודה רבה

בעיית גזים

בוקר טוב,:
גזים הינה תופעה בה הגזים - מתאן, מימן וחמצן מצטברים באזורים שונים בחלל הבטן. גזים היא תופעה טבעית המופיעה אצל כל אדם, אך כמות גזים גדולה מן הרגיל גורמת לעוויתות, לכאבים בבטן ואף לקשיי נשימה. גזים נגרמים כתוצאה מבעיות במעיים, מחלות שונות ומצבים פסיכוסומטיים רגשיים ונפשיים. לטיפול כללי אני ממליצה לך על קלטיב במינון 1 כמוסה שלוש פעמים ביום חצי שעה לפני הארוחה. בנוסף כדאי להוסיף ביוקל החל מ1/4 כפית ביום ולעלות בהדרגה ל-3 כפיות ביום. וכן אוליגוטיב sou חמש טבליות קטנות מתחת ללשון פעמיים ביום חצי שעה לפני הארוחה.
בברכה מחלקת ההדרכה

הילקובקטר פולרי

בשנה שעברה קיבלתי טיפול משולש להילקובקטר פוכרי וחל אצלי שיפור יחסי, האם החיידק עלול לחזור? ומה אתם מציעים לטיפול במערכת עיכול רגישה כולל גזים, נפיחות ותחושה לא נעימהנ?

הליקובקטר-פילורי

ראמי שלום רב,

הליקובקטר פילורי הוא חיידק עקשן, שהדרך לטפל בו הוא דרך איזון מערכת העיכול. את זאת נשיג ביעלות רבה באמצעות: קלטיב ואוליגוטיב COA יחד עם אוליגוטיב CU. במקרים חריפים נוסיף גם קיירטיב. לאחר 3 חודשים לערוך בדיקה ולעדכן אותנו. התגובות יגיעו בזמן קצר יותר, אך יש להמשיך כדי שחיידק ההליקובקטר פילורי לא יחזור.

בהצלחה,

הלוקובקטר פילורי

כיצד ניתן לטפל בעינין משך הטיפול עלויות ועד כמה הטיפול אכן יכול לבוא במקום הטיפול הקונבציונלי?

הלוקובקטר פילורי

רימונה שלום רב,

ניתן לטפל בבעיית הליקובקטר-פילורי, באופן טבעי ביעילות רבה, דרך הרפואה הפונקציונלית. מחקרים רבים מראים שחיידקים, כיום מתעצמים מכל מנה של אנטיביוטיקה ומפתחים עמידות לתרופות וזאת בשנים האחרונות.  טבעוני שונה, כיוון שהוא מאזן תהליכים רבים בגוף ולכן הוא עוקף את העמידות של החיידקים.  הטיפול המלא, שיעזור לטיפול בחיידק הליקובקטר- פילורי הינו: קלטיב פתוח לשימוש פנימי - לערבב תוכן של 1 כמוסה בכוס מים חמימים,3 פעמים ביום, לגרגר ולבלוע. קיירטיב 2-3 כמוסות, פעמיים ביום, במרחק של חצי שעה לפחות מזמן הארוחה.
במחלה אקוטית: 2 כמוסות כל שעתיים, עד 6 פעמים ביום.  אוליגוטיב COA ואוליגוטיב CU  חמש טבליות זעירות, מתחת ללשון, בוקר וערב, מכל סוג, רחוק כחצי שעה לפחות מארוחות. לאחר 3 חודשים לערוך בדיקה ולעדכן אותנו.

בברכה,

הליבקטור

בתי בת ה 10.5 סובלת לאחרונה מכאבי בטן,ובבדיקת צואה אובחנו אצלה שרידים של חיידק ההליקטובקטור. כרגע פחתו כאבי הבטן והרופאה ממליצה לא לעשות כלום בנתיים.האם ישנו איזה טיפול טבעי שאוכל לתת לה כדיי "להרדים" את החיידק שלא יתפרץ שוב?או לחזק את הקיבה?

הליבקטור

שלום רב,
הליקובקטר פילורי הוא חיידק שאחראי להתפתחותם של כיבים ודלקת קיבה - גסטריטיס כרונית.  גורם לכאבים, צרבת, חוסר נוחות ועוד.
מעבר לזה חיידק ההליקובקטר זהו חיידק שחייב תמיד להיות מאוזן במערכת שלנו בכדי לא לגרום לנו לצרות במערכת העיכול לכן חשוב מאוד להקפיד להגיע לסיומו של הטיפול שיאזן או וימנע ממנו להתפרץ מחדש. הטיפול הכללי שאותו אנו מציעים הוא:
קיירטיב 2-3 כמוסות, פעמיים ביום, במרחק של חצי שעה לפחות מזמן הארוחה. במחלה אקוטית: 2 כמוסות כל שעתיים, עד 6 פעמים ביום.
קלטיב פתוח לשימוש פנימי - לערבב תוכן של 1 כמוסה בכוס מים חמימים,3 פעמים ביום, לגרגר ולבלוע.
בברכה מחלקת ההדרכה

הליבקטור פילורי

אני אמא לילדה בת 16 לאחרונה אובחנה עם החיידק הליקובקטר פילורי וקיבלה טיפול המשולש של האנטיביוטיקה מרופא המשפחה. היא סיימה את הטיפול אך כאבי הבטן וסימפטומים האחרים לא עברו . שמעתי שלחברת טבעוני יש טיפול טבעי מהו?

הליבקטור פילורי

טובה שלום רב
 אכן לחברת טבעוני יש טיפול לחיידק ההליקובקטר. אנו ממליצים בדרך כלל על הקלטיב במינון של 3 כמוסות ביום לפני הארוחה בשילוב עם הקיירטיב 2 כמוסות פעמים ביום. כדאי לשלב גם את האוליגטיב COA ואולגטיב CU מכל סוג 5 גלובולים פעמים ביום מתחת ללשון רחוק מהארוחות.
בברכה מחלקת ההדרכה

הליקובטור

שלום
בבדיקת דם להליקובטור נמצא אצלי 1.19u/ml
האם זה אומר שיש לי את החיידק?ואם כן איך אני יכולה לטפל בבעייה?

הליקובטור

שלום רב,
הליקובקטור הוא חיידק שכיח מאד שאחראי להתפתחות כיבים ודלקות בתרסריון ובקיבה. הדבקה נעשית בד"כ בילדות, במקרים רבים החיידק מועבר בין בני המשפחה. בדיקת הדם מראה המצאות נוגדנים לחיידק (נוגדנים נשארים בדם גם שנים לאחר ההדבקה). תבחין נשיפה היא בדיקה מהימנה יותר בהיבט זה. הטיפול הכללי הוא: קיירטיב-2-3 כמוסות פעמיים ביום חצי שעה לפני הארוחה. קלטיב-להמיס תוכן של 1 כמוסה במים חמימים לגרגר ולשתות -3 פעמים ביום חצי שעה לפני האוכל. אוליגוטיב-COA,CU חמש כמוסות זעירות תחת הלשון, פעמיים ביום.
בברכה מחלקת ההדרכה

הליקובטר ואף סתום

שלום, מזה כחודשיים אני לוקחת קלטיב (עוד מעט מסיימת חבילה שלישית) - בהמלצת נותרופתית - עקב בחילות - הליקובטר - אך עדיין יש לי בחילות בעיקר בבוקר . האם הקלטיב לבדו מספיק כדי לחסל את החיידק? שאלה נוספת: אף סתום בעקבות מחיצה עקומה - ( 5 שנים אחרונות ) האם יש טיפול טבעי שיכול להקל על הנשימה בלילה? ב ב ר כ ה כוכבה

הליקובטר ואף סתום

כוכבה שלום רב,
הליקובקטר פילורי הוא חיידק שאחראי להתפתחותם של כיבים ודלקת קיבה - גסטריטיס כרונית. הליקובקטר פילורי גורם לכאבים, צרבת, חוסר נוחות ועוד. בחילות עלולות להיות סימפטומים למחלה. בחילות יוצרות תחושה לא נעימה בבטן העלולה להסתיים בהתרוקנות רצונית או בלתי רצונית של תוכן הקיבה.  הטיפול המלא בזמן בחילות והליקובקטר-פילורי המומלץ על ידינו: קלטיב 1-2 כמוסות בבוקר, 1-2 כמוסות בצהריים ו1-2 כמוסות בערב. (קלטיב עדיף לקחת פתוח) אוליגוטיב COA ו- CU חמש בוקר וערב, מכל סוג מתחת ללשון, הרחק מארוחות. קיירטיב, כמוסה בוקר וכמוסה בצהריים כ-חצי שעה לפני הארוחה. כדי לנסות להתאים טיפול יעיל ונכון לבעיית הנשימה, שממנה את סובלת, יש להגיע לקליניקה של טבעוני, שבה יצחק טבעוני ינסה למנוע ניתוח. לקביעת תור צרי קשר בטלפון 2025* .

בברכה,

הליקובקטור פילורי

אחרי כמה זמן צריך לעשות בדיקה נוספת? אני משתמשת בקיירטיב, קלטיב ואוליגוטיב COA ,CU כלפני שבוע.

הליקובקטור פילורי

הדס שלום רב, הטיפול המלא שיעזור לטיפול בחיידק הליקובקטר-פילורי הינו: קלטיב מ- 1 כמוסה ליום ותוך 3 ימים לעלות ל-2 כמוסות, כרבע שעה לפני ארוחה, 3 פעמים ביום עם כוס מים גדולה. אוליגוטיב COA ואוליגוטיב CU, חמש טבליות זעירות מתחת ללשון בוקר וערב מכל סוג, רחוק כחצי שעה ,לפחות, מארוחות. יש לחזור על הבדיקה כעבור כחודש לאחר תחילת הטיפול. ניתן ליצור קשר לשאלות נוספות 2025* בברכה,

הליקובקטור פילורי טיפול

נתגלה אצלי החיידק ה.פילורי-ניתן לי טיפול אנטיביוטי.בתחילה לא השתמשתי.פניתי לרפואה הסינית ושם ניתנו לי תערובת צמחים.התגובה בגופי לא היתה נעימה.הפסקתי.פניתי לאנטיביוטיקה .והתגובה של גופי היתה איומה.הפסקתי. האים לחזור לצמחים הסיניים בכל זאת? אולי יש פתרון אחר?

הליקובקטור פילורי טיפול

איילין שלום רב,
הטיפול בהליקובקטר-פילורי, על פי שיטת טבעוני הינו: קלטיב מ- 1 כמוסה ליום ותוך 3 ימים לעלות ל-2 כמוסות, כרבע שעה לפני ארוחה, 3 פעמים ביום עם כוס מים גדולה. אוליגוטיב COA ואוליגוטיב CU חמש טבליות זעירות מתחת ללשון בוקר וערב מכל סוג, רחוק כחצי שעה לפחות מארוחות. זכרי השיקום הוא אמיתי ומלא, לכן הסיכוי שחיידק ההליקובקטר-פילורי יחזור קטנה. הטיפול הזה, ניתן לאלפי מטופלים ב- 20 שנה האחרונות בהצלחה מקסימלית.

בברכה,

הליקובקטר

שלום רב, לפני כ 5 חודשים טופלתי באנטיביוטיקה להליקובקטר בשילוב עם שמן אורגנו .החיידק עבר וכעת חזרו לי סימנים כמו אז כאבים ולחץ בצידי הבטן .אני מעוניינת בהדרכה מקצועית לטיפול בשיטתכם.

הליקובקטור פילורי

שלום רב,
הליקובקטר פילורי הוא חיידק עקשן, שהדרך לטפל בו הוא דרך איזון מערכת העיכול. את זאת נשיג ביעלות רבה באמצעות: קלטיב ואוליגוטיב COA יחד עם אוליגוטיב CU. במקרים חריפים נוסיף גם קיירטיב. לאחר 3 חודשים, יש לערוך בדיקה ולעדכן אותנו. התגובות יגיעו בזמן קצר יותר, אך יש להמשיך, כדי שחיידק ההליקובקטר פילורי לא יחזור.
בברכה,

הליקובקטר ובעיית כולסטרול

אני סובל מהליקובקטור ולאחרונה בעיות כולסטרול וסוכר, כמובן שמייד שיניתי הרגלי צריכה קראתי על הפטריה שיש בקיירטיב ורציתי לשמוע מה דעתכם בעניין האם היא אכן מסייעת, והאם זה הטיפול היחידי שמומלץ לי?

הליקובקטר ובעיית כולסטרול

רוני שלום רב,
הליקובקטר פילורי הוא חיידק עקשן, שהדרך לטפל בו הוא דרך איזון מערכת העיכול. את זאת נשיג ביעלות רבה באמצעות: קלטיב ואוליגוטיב COA יחד עם אוליגוטיב CU. במקרים חריפים נוסיף גם קיירטיב. לאחר 3 חודשים לערוך בדיקה ולעדכן אותנו. התגובות יגיעו בזמן קצר יותר אך יש להמשיך כדי שחיידק ההליקובקטר פילורי לא יחזור. בנוסף הטיפול לסוכרת וכולסטרול גבוהה אנו ממליצים על טי-3 וולטיב-10 טי-9 ותא חמצני -2: אני מציעה לך עם מקרה כזה מורכב להגחע אלינו לקליניקה לאבחון מעמיק לשורש הבעיה אצל יצחק טבעוני לקביעת תור יש ליצור קשר 03-5399000

בברכת יום טוב,

הליקובקטר וכאבים בצידי הבטן

לפני כ 5 חודשים טופלתי באנטיביוטיקה להליקובקטר בשילוב עם שמן אורגנו .החיידק עבר וכעת חזרו לי סימנים כמו אז: כאבים ולחץ בצידי הבטן. אני מעוניינת בהדרכה מקצועית לטיפול בשיטתכם.

הליקובקטר וכאבים בצידי הבטן

עדי שלום רב, הליקובקטר פילורי הוא חיידק עקשן, שהדרך לטפל בו הוא דרך איזון מערכת העיכול. את זאת נשיג ביעלות רבה באמצעות: קלטיב ואוליגוטיב COA יחד עם אוליגוטיב CU. במקרים חריפים נוסיף גם קיירטיב. לאחר 3 חודשים, לערוך בדיקה ולעדכן אותנו. התגובות יגיעו בזמן קצר יותר, אך יש להמשיך כדי שחיידק ההליקובקטר פילורי לא יחזור.

בהצלחה

הליקובקטר טיפול

סבלתי מכאבים בכיבה-במיוחד בארוחות לילה ולאחרונה גרד בכל הגוף -אוכחנתי שיש לי הליקובקטר. דרך חנות טבע והמלצות -אני לוקח כמוסות jarro-dophilus וטיפות שמן מאורגנו ושמן זית כתית במשך כ-10 ימים. מה דעתכם לגבי הטיפול הנ"ל והאם כדאי לבצע שוב בדיקת נשיפה או להמתין עוד שבוע. או מה המלצתכם בנדון? בתודה, שמעון .

הליקובקטר-פילורי

שמעון שלום רב,
מאוד קשה לי לעזור לך כיוון שחסרים לי פרטים. אולי כדאי שתפנה אלינו בטלפון 2025*. באופן כללי לתיאור שלך מתאים יותר קלטיב ואוליגוטיב COA ו CU הם ימנעו את החזרה הצפויה של כאבי הקיבה. ואת חזרתו של החיידק הליקובקטר-פילורי.לגבי שאר המוצרים שהינך לוקח לא ניתן להתייחס אליהם כיוון שאין הם מוצרים שאנו משווקים. בהמשך תעדכן אותנו ואנו נסייע לך במידה וישארו תופעות של גרודים וכאבים שאתה מתלונן עליהם. בדרך כלל בשביל לטפל בבעיית הגרד אנו ממליצים על המוצר ביוטיב גם לבליעה וגם למריחה
בברכת יום טוב,

הליקובקטר טיפול טבעי

אובחן אצלי החיידק הליקובקטר. הציעו גם כן אנטיביוטיקה אך אני מסרבת לקחת. האם באמת טיפול טבעי יכול להרוג את החיידק? אם כן מה צריך לקחת? האם זה ב100 אחוז הורג אותו או רק דוחה אותו?

הליקובקטר טיפול טבעי

סימה שלום רב,

הליקובקטר פילורי הוא חיידק עקשן שהדרך לטפל בו הוא דרך איזון מערכת העיכול. את זאת נשיג ביעלות רבה באמצעות: קלטיב, 3 כמוסות ביום ואוליגוטיב COA יחד עם אוליגוטיבCU. חמש גלובלות, פעמים ביום מתחת ללשון. במקרים חריפים נוסיף גם קיירטיב 4 כמוסות 2 בבוקר ו2 בערב. לאחר 3 חודשים, לערוך בדיקה ולעדכן אותנו. התגובות יגיעו בזמן קצר יותר, אך יש להמשיך כדי שחיידק ההליקובקטר פילורי לא יחזור.

בהצלחה,

הליקובקטר טיפול מניעתי

האם יש לשנות תזונה כאשר חולים בהליקובקטר האם ישנם דברים שכדאי להימנע בתקופת הטיפול וכיצד ניתן למנוע הדבקות בעתיד/ואיך קלטיב יכול לעזור לי?

הליקובקטר טיפול מניעתי

שלום רב,
ניתן לטפל בבעיית הליקובקטר פילורי באופן טבעי ביעילות רבה דרך הרפואה הפונקציונלית.מחקרים רבים מראים שחיידקים כיום מתעצמים מכל מנה של אנטיביוטיקה ומפתחים עמידות לתרופות וזאת על פי מחקרים רבים שנעשו בשנים האחרונות. טיפול של טבעוני שונה, כיוון שהוא מאזן תהליכים רבים בגוף ולכן הוא עוקף את העמידות של החיידקים.הטיפול המלא שיעזור לטיפול בחיידק הליקובקטר פילורי הינו: קלטיב מ- 1 כמוסה ליום ותוך 3 ימים לעלות ל-2 כמוסות, כרבע שעה לפני ארוחה 3 פעמים ביום, עם כוס מים גדולה. אוליגוטיב COA ואוליגוטיב CU חמש טבליות זעירות מתחת ללשון, בוקר וערב מכל סוג, רחוק כחצי שעה לפחות מארוחות. כדי לקבל תפריט תזונתי מתאים, יש להגיע לקליניקה של טבעוני, זכרי השיקום הוא אמיתי ומלא לכן הסיכוי שחיידק ההליקובקטר יחזור קטן.
בהצלחה,

הליקובקטר טיפול תרופתי

לאחרונה אובחנתי שיש לי את החיידק הליקובקטר פילורי. מה ניתן לעשות? את הכאבים אני סובלת שנים אבל רק עכשיו אני יודעת מזה בתקווה שהרופאים הפעם לא טעו

הליקובקטר טיפול תרופתי

אדווה שלום רב,
ניתן לטפל בבעיית הליקובקטר-פילורי, באופן טבעי ביעילות רבה דרך הרפואה הפונקציונלית. מחקרים רבים מראים, שחיידקים כיום מתעצמים, מכל מנה של אנטיביוטיקה ומפתחים עמידות לתרופות וזאת על פי מחקרים רבים שנעשו בשנים האחרונות. טיפול של טבעוני שונה, כיוון שהוא מאזן תהליכים רבים בגוף ולכן הוא עוקף את העמידות של החיידקים. הטיפול המלא שיעזור לטיפול בחיידק הליקובקטר- פילורי הוא: קלטיב פתוח לשימוש פנימי - לערבב תוכן של 1 כמוסה בכוס מים חמימים,3 פעמים ביום, לגרגר ולבלוע. קיירטיב 2-3 כמוסות, פעמיים ביום, במרחק של חצי שעה לפחות מזמן הארוחה.
במחלה אקוטית: 2 כמוסות כל שעתיים, עד 6 פעמים ביום. - אוליגוטיב COA ואוליגוטיב CU חמש טבליות זעירות מתחת ללשון, בוקר וערב, מכל סוג, רחוק כחצי שעה לפחות מארוחות. זכרי, השיקום הוא אמיתי ומלא לכן הסיכוי שחיידק-הליקובקטר יחזור קטן. שימי לב: הטיפול הזה ניתן לאלפי מטופלים ב- 20 שנה האחרונות בהצלחה מקסימלית. יום טוב,

הליקובקטר סינדרום מנייר טרומבוציטופניה

שלום , אני סובלת ממספר בעיות : חוסר B12 , ברזל ופריטין רגישות ללקטוז חיידק הליקובקטר סינדרום מנייר טרומבוציטופניה גבולית לאחרונה מאד סובלת מעייפות שכנראה נובעת מהאמור לעיל... האם יש פתרון למכלול הבעיות??

הליקובקטר סינדרום מנייר טרומבוציטופניה

מיכל שלום רב, יש לנו הצלחות במקרים של חוסר B12 ,ברזל, ופריטין רגישות ללקטוז, חיידק-הליקובקטר, סינדרום מנייר ובעיית טרומבוציטופניה גבולית. אין באפשרותנו לתת לך מענה מקצועי על גבי הפורום כיוון שהמקרה מאוד מורכב. המלצתי הטובה ביותר אלייך היא להגיע לקליניקה שלנו לאבחון אצל יצחק טבעוני. לקביעת תור נא צרי קשר עם הקליניקה 03-5399000
בברכה, מחלקת הדרכה

הליקובקטר פילורי

שלום רב עברתי בדיקת גסטרוסקופיה שבה התגלה אצלי חיידק הליקובקטר-פילורי,שמעתי מחברותיי שטבעוני מטפל בין השאר בבעיות במערכת העיכול והמעיים מה ההמלצה שלכם לטיפול בחיידק הליקובקטר-פילורי והאם ניתן לטפל בבעיה זו ללא התערבות פולשנית. בברכת יום טוב ושמח

הליקובקטר פילורי

תהל שלום רב,
ניתן לטפל בבעיית הליקובקטר-פילורי, באופן טבעי ביעילות רבה, דרך הרפואה הפונקציונלית. מחקרים רבים מראים שהחיידקים כיום, מתעצמים מכל מנה של אנטיביוטיקה ומפתחים עמידות לתרופות . טיפול של טבעוני שונה, כיוון שהוא מאזן תהליכים רבים בגוף ולכן הוא עוקף את העמידות של החיידקים.  הטיפול המלא שיעזור לטיפול בחיידק הליקובקטר- פילורי הינו: קלטיב  פתוח לשימוש פנימי - לערבב תוכן של 1 כמוסה בכוס מים חמימים,3 פעמים ביום, לגרגר ולבלוע.  קיירטיב 2-3 כמוסות, פעמיים ביום, במרחק של חצי שעה לפחות מזמן הארוחה.
במחלה אקוטית: 2 כמוסות כל שעתיים, עד 6 פעמים ביום.אוליגוטיב COA ואוליגוטיב CU 5 טבליות זעירות, מתחת ללשון בוקר וערב, מכל סוג, רחוק כחצי שעה לפחות מארוחות. זכרי השיקום הוא אמיתי ומלא לכן הסיכוי שחיידק ההליקובקטר יחזור קטן.

בברכה,

הליקובקטר פילורי וכאבי בטן

בן 45 מזה כמה שנים סובל מכאבי בטן שלא נותנים לי מנוחה בוצעו בדיקות רבות גסטרו וקולי, בדיקות דם ולא נמצא כלום עשיתי השבוע בדיקת דם נוספת והתברר כי נתקבלו ערכים בעיתיים סוכר 113,כולסטרול 243,alt gpt 47,הליקובקטר 6.07 עשיתי היום ארגומטריה, ומיד נאמר לי שצריך צנתור בקיצור הכל נחת ביחד, קיבלתי תרופות אנטי ביוטיות לטיפול בחיידק השאלה שלי האם יש קשר בין הדברים? איך קרה שהכל קרה ביחד? האם יש טיפול יעיל בחיידק ללא אנטיביוטיקה?

הליקובקטר פילורי וכאבי בטן

רוני שלום רב,
המקרה שאתה מציין לגבי ערכים של סוכרת וכולסטרול וכאבי בטן שהתגלה לאחר מכאן חיידק ההליקובקטר פילורי מצריך ממך להגיע לאבחון מעמיק לשורש הבעיה לקליניקה של טבעוני לאיבחון מעמיק לשורש הבעיה ע"מ שנוכל להתאים לך תזונה ופעילות בהתאם לכל מה שהתגלה אצלך בבדיקות לטיפול כללי בהליקובקטר פילורי, הוא חיידק עקשן שהדרך לטפל בו הוא דרך איזון מערכת העיכול. את זאת נשיג ביעלות רבה באמצעות: קלטיב ואוליגוטיב COA, יחד עם אוליגוטיב CU. במקרים חריפים נוסיף גם קיירטיב. לאחר 3 חודשים לערוך בדיקה ולעדכן אותנו. התגובות יגיעו בזמן קצר יותר אך יש להמשיך, כדי שחיידק ההליקובקטר פילורי לא יחזור. לקביעת תור לאבחון 03-5399000.

בברכה,

הליקובקטר פילורי וכאבים בבטן

אני בת 42 עם הליקובקטר פילורי עקשן במיוחד. בעבר טופלתי בהצלחה בפטריית הקנדידה.
אני סובלת במיוחד מצרבות וכאבי בטן, ואני ממש לא הייתי רוצה לקחת אנטיביוטיקה. אשמח לקבל מכם מניסיונכם הצעה לטיפול במצב של חיידק עקשן שכזה.
תשובה: שלום רב, הליקובקטר פילורי הינו חיידק האחראי לכיבים ולדלקת קיבה - גסטריטיס כרונית. הליקובקטר פילורי גורם לכאבים, צרבת, חוסר נוחות ועוד. הליקובקטר פילורי נגרם בד"כ מחוסר היגיינה או מהידבקות.   הטיפול המומלץ ע"י טבעוני הוא  קלטיב  במינון של 4-6 כמוסות ביום חצי שעה  לפני הארוחות. והקיירטיב  במינון  של 2 כמוסות פעמיים ביום  בתוספת אוליגוטיב  coa   ואוליגוטיב  cu   חמש  טבליות זעירות מתחת ללשון פעמיים ביום רחוק מהארוחות. בברכה

הליקובקטר פילורי וכאבים בבטן

זוהרה שלום רב,

הליקובקטר פילורי הינו חיידק האחראי לכיבים ולדלקת קיבה - גסטריטיס כרונית. הליקובקטר פילורי גורם לכאבים, צרבת, חוסר נוחות ועוד. הליקובקטר פילורי נגרם בד"כ מחוסר היגיינה או מהידבקות. הטיפול המומלץ ע"י טבעוני הוא קלטיב במינון של 4-6 כמוסות ביום חצי שעה  לפני הארוחות. והקיירטיב  במינון של 2 כמוסות פעמיים ביום  בתוספת אוליגוטיב coa  ואוליגוטיב cu חמש  טבליות זעירות מתחת ללשון פעמיים ביום רחוק מהארוחות.
בברכה,

הליקובקטר פילורי טיפול

אני סובלת מחיידק הליקובקטר פילורי. הכאבים הם בילתי נסבלים יותר אני רוצה טיפול אשר יעזור לי להפטר מהבעיה אחת ולתמיד. יש לכם טיפול להליקובקטר?

הליקובקטר פילורי טיפול

גינת שלום רב,
הליקובקטר פילורי הוא חיידק שאחראי להתפתחותם של כיבים ודלקת קיבה - גסטריטיס כרונית. הליקובקטר פילורי גורם לכאבים, צרבת, חוסר נוחות ועוד. ניתן לטפל בבעיית הליקובקטר פילורי, באופן טבעי, ביעילות רבה דרך הרפואה הפונקציונלית. מחקרים רבים מראים, שחיידקים כיום מתעצמים מכל מנה של אנטיביוטיקה ומפתחים עמידות לתרופות.  הטיפול של טבעוני שונה, כיוון שהוא מאזן תהליכים רבים בגוף ולכן הוא עוקף את העמידות של החיידקים.  הטיפול המלא, שיעזור לטיפול בחיידק הליקובקטר- פילורי הינו: קלטיב פתוח לשימוש פנימי - לערבב תוכן של 1 כמוסה בכוס מים חמימים,3 פעמים ביום, לגרגר ולבלוע. קיירטיב 2-3 כמוסות, פעמיים ביום, במרחק של חצי שעה לפחות מזמן הארוחה. במחלה אקוטית: 2 כמוסות כל שעתיים, עד 6 פעמים ביום. אוליגוטיב COA ואוליגוטיב CU ,חמש טבליות זעירות, מתחת ללשון בוקר וערב מכל סוג, רחוק כחצי שעה לפחות מארוחות. זכרי, השיקום הוא אמיתי ומלא לכן הסיכוי שחיידק ההליקובקטר יחזור קטן. הטיפול הזה ניתן לאלפי מטופלים ב- 20 שנה האחרונות בהצלחה מקסימלית.

בברכה,

הליקובקטר פילורי טיפול אנטיביוטי

אני בן 20 אני עוד מכיתה יב' (2.5 שנים) סובל מזה, זה בא והולך. וכל פעם אנטיביוטיקות... עכשיו שוב עברתי טיפול אנטיביוטי. אני מקווה שהוא עובד סופית. במידה וזה חוזר לי שוב, החלטתי ללכת ליוון טיפול טבעי,איזה טיפול ניתן לתת לי לטיפול בהליקובקטר? אגב, עדיין לא הבנתי ממה נובע החיידק הזה בדיוק אז אם מישהו יודע אני ישמח לדעת .

הליקובקטר פילורי טיפול טבעי

בן שלום רב,
 הליקובקטר פילורי הוא חיידק שאחראי להתפתחותם של כיבים ודלקת קיבה - גסטריטיס כרונית. הליקובקטר פילורי גורם לכאבים, צרבת, חוסר נוחות ועוד. 
ניתן לטפל בבעיית הליקובקטר- פילורי באופן טבעי, ביעילות רבה דרך הרפואה הפונקציונלית. מחקרים רבים מראים שחיידקים, כיום מתעצמים מכל מנה של אנטיביוטיקה ומפתחים עמידות לתרופות. טיפול של טבעוני שונה, כיוון שהוא מאזן תהליכים רבים בגוף ולכן הוא עוקף את העמידות של החיידקים. הטיפול המלא שיעזור לטיפול בחיידק הליקובקטר- פילורי הינו: קלטיב  פתוח לשימוש פנימי - לערבב תוכן של 1 כמוסה בכוס מים חמימים,3 פעמים ביום, לגרגר ולבלוע.. אוליגוטיב COA ואוליגוטיבCU 5 טבליות זעירות, מתחת ללשון, בוקר וערב מכל סוג, רחוק כחצי שעה לפחות מארוחות. כדי לקבל תפריט תזונתי מתאים, יש להגיע לקליניקה של טבעוני, זכרי השיקום הוא אמיתי ומלא לכן הסיכוי שחיידק ההליקובקטר יחזור קטן.

הרבה בריאות,

הליקובקטר פילורי טיפול טבעי

שלום רב,
לפני מס' ימים אבחנו אצלי הליקובקטר פילורי רוצים לתת לי כמות מאוד גדולה של אנטיביוטיקה. האם אפשר להימנע מהאנטיביוטיקה . והאם יש טיפול טבעי למחלה?
בברכה
קתי

הליקובקטר פילורי טיפול טבעי

קתי שלום רב,
הליקובקטר פילורי הינו חיידק האחראי לכיבים ולדלקת קיבה - גסטריטיס כרונית. הליקובקטר פילורי גורם לכאבים, צרבת, חוסר נוחות ועוד. הליקובקטר פילורי נגרם בד"כ מחוסר היגיינה או מהידבקות. אנו בחברת טבעוני מטפלים בהצלחה מרובה בהליקובקטר על פי הטיפול הבא: קלטיב כמוסה שלוש פעמיים ביום חצי שעה רחוק מהארוחה. קיירטיב 2 כמוסות פעמיים ביום חצי שעה לפני הארוחות. ורצוי להוסיף אוליגוטיב coa ואוליגוטיב cu חמש טבליות קטנות מתחת ללשון מכל סוג פעמיים ביום רחוק מהארוחות.
בברכה

הליקובקטר פילורי- טיפול

שלום,
לאחר שפוניתי למיון בעקבות התקף כיב מטורף ובבדיקת גסטרו, נמצא החיידק. הטיפול האנטיביוטי לא עזר, נהפוכו, מאז הרגשתי סחרחורות וטשטוש. התחלתי על דעת עצמי לקחת B12 וברזל. דבר שגרם להפסקת הסחרחורות והטשטוש, אבל אני ממש חלשה ומערכת העצבים שלי "קלה לפיוז".
אני מרגישה את החיידק שיושב לי בחלק העליון-הימני של הבטן. ביום-יום, אני לא מצליחה לתפקד, חוץ מללכת לעבודה וגם זה בקושי. כואבים לי שרירי הגוף בנוסף לעצירות, גזים, נפיחות וכו'.
שאלותיי:
1- האם הטיפול שכתוב באתר שלכם, מתאים באופן דומה לכולם?
2- מה הטיפול שהייתם מציעים לי?
3-האם יש צורך להגיע אליכם לאיסוף תוספי התזונה?
4-בזמן הטיפול שלכם, האם ישנו צורך בלקיחת פרובויוטיקה, ברזל, B12.
5- אני רוצה להיכנס להריון, לכן חשוב לי לסיים עם הליקובקטר כמה שאפשר יותר, כדי להכין את הגוף להריון. כמה זמן אורך טיפול בהליקובקטר?
תודה רבה.
מוניקה

הליקובקטר פילורי- טיפול

מוניקה שלום רב!
הטיפול בחיידק הליקובקטר שמופיע באתר, הוא כללי.
מומלץ מאוד להגיע לאבחון בקליניקה, אצל יצחק טבעוני, על- מנת שהטיפול יהיה יותר מעמיק, טבעוני בהחלט יכול לעזור לך לאבחן  ולטפל בשורש הבעיה וחשוב מאוד לשלב תזונה נכונה לטיפול. 
הטיפול הכללי בחיידק הוא: קלטיב 1 כמוסה 3 פעמים ביום, לפני כל ארוחה עם כוס מים, קיירטיב 2 כמוסות פעמיים ביום.
אוליגוטיב coa ואוליגוטיב cu חמש טבליות פעמיים ביום - רחוק מאוכל.
את המוצרים ניתן לאסוף ישירות מהחברה - רח' רמז 33 א' יהוד -פתוח מ-8:00-17:00 ימי ו' סגור.
ניתן להשיג את המוצרים גם  בבתי טבע או בתי מרקחת באזור מגוריך.  
ניתן לקחת במקביל לטיפול שלנו  ברזל, B-12 ופרובויטיקה או כל תוסף אחר.
זמן הטיפול בחיידק ההליקובקטר הוא אינדיבידואלי, לכל אחד, ולכן לא ידוע תוך כמה זמן הטיפול עוזר.
אין ספק שהטיפול יעיל מאוד ויש  תוצאות טובות לריפוי לפרטים נוספים ניתן להתקשר 2025* 
בהצלחה!!
תמר - מח' הדרכה

הליקובקטר פלורי

מה הטיפול המומלץ?

הליקובקטר-פילורי

חיים שלום רב,
מאחר ולא ציינת את גילך, לא נוכל להתייחס באופן אישי למקרה שלך, אלא לתת המלצות כלליות לטיפול בהליקובקטר פילורי. הטיפול המלא שיעזור לטיפול בחיידק הליקובקטר פילורי הינו: קלטיב מ- 1 כמוסה ליום ותוך 3 ימים לעלות ל-2 כמוסות, כרבע שעה לפני ארוחה, 3 פעמים ביום עם כוס מים גדולה. אוליגוטיב COA ואוליגוטיב CU,חמש טבליות זעירות מתחת ללשון, בוקר וערב מכל סוג רחוק, כחצי שעה לפחות מארוחות. כדי לקבל תפריט תזונתי מתאים, יש להגיע לקליניקה של טבעוני, זכרי השיקום הוא אמיתי ומלא לכן הסיכוי שחיידק ההליקובקטר יחזור קטן.
בברכה,

הליקובקטר פלורי כאבי בטן וגזים

בת 37, אין לי אנזים המפרק לקטוז חלב. שותה לפי תקופות חלב (רק בנס קפה) וגבינות (קוטג' צהובה וכו'). סובלת לפי תקופות שלשולים (רוב הזמן). לאחרונה היה חסר ממש ברזל ועשיתי בדיקות. ואז לאחר שהתלוננתי על כאבי בטן גזים צרבת וכו' נמצא החיידק הליקובקטר פילורי. לא מעוניינת באנטיביוטיקה לאחר ששמעתי כלא יעילה ולא מומלצת. לרוב לוקחת תרופות סבתא. מעוניינת לקבל עצה לפתרו דחוף..סובלת מגזים ונפיחות בטן.תודה רבה

הליקובקטר פלורי כאבי בטן וגזים

שלום רב,
הטיפול המלא שיעזור לטיפול בחיידק הליקובקטר פילורי הינו: קלטיב מ- 1 כמוסה ליום ותוך 3 ימים לעלות ל-2 כמוסות, כרבע שעה לפני ארוחה, 3 פעמים ביום, עם כוס מים גדולה. אוליגוטיב COA ואוליגוטיב CU חמש טבליות זעירות מתחת ללשון, בוקר וערב, מכל סוג ,רחוק כחצי שעה לפחות מארוחות. כדי לקבל תפריט תזונתי מתאים, יש להגיע לקליניקה של טבעוני, זכרי השיקום הוא אמיתי ומלא לכן הסיכוי שחיידק ההליקובקטר יחזור קטן. הטיפול יעזור מאוד גם לגזים לבעיית חוסר ברזל אני ממליצה על תא חמצני-2

בברכה,

הליקובקטר-פילורי

שלום רב, מזה כשנה וחצי אני סובלת מחיידק ההליקובקטר-פילורי. קיבלתי 4 טיפולים אנטיביוטיים, אך ללא הואיל. שמעתי על התכשיר קלטיב שלכם מהאינטרנט. ברצוני לשאול, ראשית האם תכשיר זה עשוי לסייע לי - למרות שהחיידק שלי עקשן מאוד? האם ישנם אנשים שהטיפול סייע להם? כיצד עלי להשתמש בתכשיר על מנת להשיג תוצאות טובות וכמה זמן עלי לקחת אותו? כמו כן, אני סובלת מעצירויות ומהפורום הבנתי שהתכשיר גורם לעצירות - מה עלי לעשות על מנת להימנע מכך? תודה

הליקובקטור פילורי

תמר שלום רב, ניתן לטפל בחיידק הליקובקטר פילורי באופן טבעי ביעילות רבה יותר מאשר הקוקטילים שקיבלת. זכרי שחיידקים כיום מתעצמים מכל מנה של אנטיביוטיקה ומפתחים עמידות לתרופות וזאת על פי מחקרים רבים שנעשו בשנים האחרונות. טיפול של טבעוני שונה הוא מאזן תהליכים רבים בגוף ולכן הוא עוקף את העמידות של החיידקים. הטיפול המלא שיעזור לך בחיידק הליקובקטר-פילורי הוא: קלטיב להתחיל משתי כמוסות ביום ותוך 3 ימים לעלות ל-2 כמוסות כרבע שעה לפני ארוחה 3 פעמים ביום עם כוס מים גדולה השימוש בכמוסת קלטיב יעשה פתוח (פותחים 2 כמוסות מוהלים עם רבע כוס מים חמים ומוסיפים עוד רבע עד חצי כוס מים קרים מגרגרים ובולעים). - אוליגוטיב COA ואוליגוטיב CU 5 טבליות זעירות מתחת ללשון בוקר וערב מכל סוג רחוק כחצי שעה לפחות מארוחות. קלטיב לא גורם לעצירות. במצבים של עצירות כרונית וחוסר שתייה מספקת עם הקלטיב יתכן קושי קטן לימים ספורים. כדי למנוע זאת אנו ממליצים בימים הראשונים לשתות מים ובמקרים חריגים לצרוך את תוסף-התזונה ביוקל מרבע כפית ליום ועד לכמה כפיות ליום לפי הצורך. לגבי השאלה כמה זמן אורך הטיפול אין תשובה מדויקת אני מעריך כחודשיים עד ארבע ואולי יותר בהתאם ליכולות הגוף שלך לשיקום. זכרי השיקום הוא אמיתי ומלא לכן הסיכוי שהבעיה תחזור קטנה. הטיפול הזה ניתן לאלפי מטופלים ב- 20 שנה האחרונות בהצלחה מקסימלית. בברכה,

הפסקת עישון ובעיות במערכת העיכול

שלום, לפני כחודש וחצי הפסקתי לעשן, (זאת לא הפעם הראשונה) וכל פעם מאותה סיבה אני חוזרת לעשן, יש לי בעיות בבטן, של נפיחות, גזים בלי סוף וכמובן שזה בליווי כאבים מפעם לפעם....אמרו לי שזה ניקוי של הגוף...יחד עם זאת אני לא יכולה לתת לגוף שלי להתנקות בצורה כזאת כי זה מגביל אותי מלצאת מהבית....אני מתוסכלת מזה ושוב פעם רגע לפני שאני חוזרת לעשן...אני עושה הרבה ספורט, אני אוכלת בריא, אני בחורה חיובית מאוד, יש לי אהבה, סקס הכל כמו שצריך אין לי סטרס קיצוני בחיים. בעבר היה לי חיידק הליקובקטר. אשמח לשמוע איך אפשר לבדוק את הבעיה, מעבר לטיפול תרופתי, איך אפשר לבדוק למה זה קורה??? תודה רבה וחג שמח עדי

הפסקת עישון ובעיות במערכת העיכול

עדי שלום רב,
תופעות אלו מוכרות. כאשר מפסיקים לעשן בבת אחת, יש צורך בהכנות מסוימות המונעות גזים, נפיחויות, כאבי בטן וכאבים. כעת את נמצאת כבר בשלב הגמילה, שהוא אורך כשנה או יותר ולכן מומלץ לך לטפל במצב הנוכחי בעזרת קלטיב ותא-חמצני-2. לגבי הבדיקה- לטבעוני יש קליניקה לאבחון מיוחד דרך תעלת האוזן.

בברכה,

חידק הליקובקטור פילורי

אני בן 28 אבחנו אצלי חיידק הליקובקטר פילורי האם יש לכם טיפול טבעי במקום טיפול אנטיביוטי?

 

חידק הליקובקטור פילורי

ליאון שלום רב,
הליקובקטר פילורי הינו חיידק האחראי לכיבים ולדלקת קיבה - גסטריטיס כרונית. הליקובקטר פילורי גורם לכאבים, צרבת, חוסר נוחות ועוד. הליקובקטר פילורי נגרם בד"כ מחוסר היגיינה או מהידבקות.
הטיפול, שאנו בחברת טבעוני ממליצים: קלטיב 1-2 כמוסות, 3 פעמים ביום, 15-30 דקות לפני הארוחה. קיירטיב 1-2 כמוסות, 2-3 פעמים ביום, רחוק מארוחות.    
אוליגוטיב coa, אוליגוטיב cu 5 טבליות זעירות, פעמיים ביום מתחת ללשון, רחוק מהארוחות
במקרים קשים של הליקובקטר פילורי, מומלץ לפנות לקליניקה של יצחק טבעוני לאבחון וטיפול  להתקשרות 2025*

בברכה,

חיידק בבטן הליקובקטר

טבעוני שלום רב, אני סובלת כבר כמה שנים מהליקובקטר פילורי וכתוצאה מכך בדיקות הדם שלי מראות על חוסרים של ברזל, אבץ ו- B12. רציתי לדעת האם יש לכך טיפול טבעי בטבעוני ואם כן, האם הוא יכול גם למלא לי את החסכים בברזל, אבץ ו- B12. תודה מראש איריס

חיידק בבטן הליקובקטר

איריס שלום רב,
הליקובקטר פילורי - חיידק האחראי לכיבים ולדלקת קיבה (גסטריטיס כרונית). הליקובקטר פילורי גורם לכאבים, צרבת, חוסר נוחות ועוד. הליקובקטר פילורי נגרם בד"כ מחוסר היגיינה או מהידבקות. הטיפול שאנו ממליצים לך לטיפול בהליקובקטר פילורי הוא : קלטיב במינון 2 כמוסות 3 פעמים ביום, חצי שעה לפני האוכל, קיירטיב במינון 2 כמוסות 3 פעמים ביום, חצי שעה לפני האוכל.אוליגוטיב COA - חמש טבליות זעירות, פעמיים ביום מתחת ללשון, רחוק מהארוחות. אוליגוטיב CU - חמש טבליות זעירות, פעמיים ביום מתחת ללשון, רחוק מהארוחות. כדי להחזיר לגוף את חוסרים של ברזל, אבץ ו- B12- נמליץ על התא חמצני2 החל מ-1/8 כפית עד למינון של 3 כפות ביום. ניתן למהול במשקה קר לשיפור הטעם. אוליגוטיב COB חמש טבליות פעמים ביום מתחת ללשון, רחוק מהארוחות. בברכה מחלקת ההדרכה

חיידק בקיבה

שני הילדים שלי עשו בדיקת נשיפה c13urea breth (ילדה בגיל 8 וילד בגיל 15) ונמצא שלשניהם יש את החיידק בקיבה. לפני כחודש הילדה קיבלה חיידקים טובים וכיום אינה מתלוננת על כאבי בטן. הילד מתלונן מזה זמן על כאבי בטן ומצביע על תחושות לא נעימות מעל הטבור ומתחת לצלעות. הרופא ממצליץ לשניהם קוקטיל אנטיביוטיקה ואני מעוניינת לדעת האם ניתן לתת להם טיפול אלטרנטיבי שיחליף את פעולת האנטיביוטיקה?

חיידק בקיבה

נאוה שלום רב,
ניתן לטפל בבעיית הליקובקטר פילורי באופן טבעי ביעילות רבה דרך הרפואה הפונקציונלית. מחקרים רבים מראים, שחיידקים כיום מתעצמים מכל מנה של אנטיביוטיקה ומפתחים עמידות לתרופות . הטיפול של טבעוני שונה, כיוון שהוא מאזן תהליכים רבים בגוף ולכן הוא עוקף את העמידות של החיידקים.  הטיפול המלא, שיעזור לטיפול בחיידק הליקובקטר פילורי הינו: קלטיב מ- 1 כמוסה ליום ותוך 3 ימים לעלות ל 3 כמוסות, כרבע שעה לפני ארוחה, 3 פעמים ביום, עם כוס מים גדולה. אוליגוטיב COA ואוליגוטיבCU, חמש טבליות זעירות, מתחת ללשון בוקר וערב, מכל סוג, רחוק כחצי שעה לפחות מארוחות. יש להוסיף לטיפול גם קיירטיב 2-3 כמוסות ביום, כדי לקבל תפריט תזונתי, מתאים יש להגיע לקליניקה של טבעוני, זכרי השיקום הוא אמיתי ומלא לכן הסיכוי שחיידק ההליקובקטר יחזור, קטן.
בברכה,

חיידק בקיבה הליקובקטר

שלום רב שמי ענת התגלה אצלי (חיידק הליקו בקטר פיילורי לפני 4 שנים בערך טופלתי אז מ"ס פעמים ועזבתי את זה לפני מ"ס חודשים עשיתי בדיקה שוב נמצא אצלי שוב החיידק אולם בכמות מעטה לעומת לפני 4 שנים טופלתי שוב באטביוטיקה עד-לפני חודשיים ושוב עשיתי בדיקת נשיפה (ממתינה לתוצ כעת) שמעתי כתבה בטלויזיה לפני מ"ס ימים שהטיפול הזה לא עוזר ושזהיכול לעבור לשאר בני משפחתי על מה אתה ממליץ כדי שזה לא יהיה גרוע יותר שמעתי שהוא מסרטן מחכה לתשובתך

חיידק בקיבה הליקובקטר

ענת שלום רב
הליקובקטר פילורי הוא חיידק עקשן שהדרך לטפל בו הוא דרך איזון מערכת העיכול. את זאת נשיג ביעלות רבה באמצעות: קלטיב ואוליגוטיב COA יחד עם אוליגוטיב CU. במקרים חריפים נוסיף גם קיירטיב. לאחר 3 חודשים לערוך בדיקה ולעדכן אותנו. התגובות יגיעו בזמן קצר יותר אך יש להמשיך כדי שחיידק ההליקובקטר פילורי לא יחזור. למידע נוסף יש לפנות למחלקת ההדרכה 03-5399000
בברכה

חיידק ההליקובקטר

בשנתיים האחרונות קיבלתי פעמיים את החיידק ההליקובקטר טופלתי בשילוב המשולש שהוא 3 סוגי אנטיביוטיקה שאלתי מדוע זה חוזר מהר כל כך?

חיידק ההליקובקטר

עדי שלום רב,
ניתן לטפל בבעיית הליקובקטר-פילורי באופן טבעי, ביעילות רבה דרך הרפואה הפונקציונלית. מחקרים רבים מראים, שחיידקים כיום מתעצמים מכל מנה של אנטיביוטיקה ומפתחים עמידות לתרופות וזאת על פי מחקרים רבים שנעשו בשנים האחרונות. טיפול של טבעוני שונה, כיוון שהוא מאזן תהליכים רבים בגוף ולכן הוא עוקף את העמידות של החיידקים. הטיפול המלא, שיעזור לבעיית הליקובקטר-פילורי הוא: קלטיב, מ- 1 כמוסה ליום ותוך 3 ימים לעלות ל-2 כמוסות, כרבע שעה לפני ארוחה 3 פעמים ביום, עם כוס מים גדולה. - אוליגוטיב COA ואוליגוטיב CU חמש טבליות זעירות מתחת ללשון, בוקר וערב מכל סוג ,רחוק כחצי שעה לפחות מארוחות. זכרי השיקום הוא אמיתי ומלא לכן הסיכוי שחיידק הליקובקטר-פילורי יחזור, הוא מזערי. הטיפול הזה ניתן לאלפי מטופלים ב- 20 שנה האחרונות בהצלחה מקסימלית.
בברכה,

חיידק הליקובקטר

לפני מספר חודשים חשתי בסימפטומי צרבת ולאחר בדיקת נשיפה התגלה אצלי החיידק טופלתי באנטיביוטיקה והחיידק לא חוסל- מינונו ירד מ26 ל16 אני רוצה לפנות כעת לטיפול טבעי מה מומלץ לשעות?

הליקובקטר-פילורי

קרן שלום רב,
ניתן לטפל בבעיית הליקובקטר פילורי באופן טבעי ביעילות רבה דרך הרפואה הפונקציונלית. מחקרים רבים מראים שחיידקים כיום מתעצמים מכל מנה של אנטיביוטיקה ומפתחים עמידות לתרופות וזאת על פי מחקרים רבים שנעשו בשנים האחרונות. טיפול של טבעוני שונה כיוון שהוא מאזן תהליכים רבים בגוף ולכן הוא עוקף את העמידות של החיידקים. ובכן הטיפול המלא שיעזור לטיפול בחיידק הליקובקטר פילורי הינו: קלטיב מ- 1 כמוסה ליום ותוך 3 ימים לעלות ל-2 כמוסות, כרבע שעה לפני ארוחה 3 פעמים ביום, לערבב עם כוס מים חמים, להמתין 10 דק ' להמתין לערבב לגרגר ולבלוע. אוליגוטיב COA ואוליגוטיב CU, חמש טבליות זעירות, מתחת ללשון בוקר וערב, מכל סוג רחוק, כחצי שעה לפחות מארוחות. כדי לקבל תפריט תזונתי מתאים, יש להגיע לקליניקה של טבעוני.

בברכת יום טוב,

חיידק הליקובקטר בקיבה

שלום אני מתחילה עכשיו טיפול בחיידק הליקובקטר-פילורי עם קלטיב ואוליגוטיב COA ו- CU אני רוצה להשתמש גם בשמן אורגנו שכתוב על אריזתו לא לקחת עם תרופות נוגדות קרישה, האם התרופות האלו נוגדות קרישה? והאם אין איזה בעיה עם נטילת כמוסות ברזל תוך כדי הטיפול?

חיידק הליקובקטר בקיבה

אליה שלום רב,
קלטיב אינו תוסף תזונה שנוגד קרישה, לכן אין שום מניעה לקחת אותו עם שמן, אך יש לעשות הפרדה של שעתיים בין הקלטיב לבין השמן. לטיפול בברזל יש לנו אוליגוטיבים FR ו- COA.
יום טוב,

חיידק הליקובקטר טיפול

אני סובלת מהחיידק הליקובקטר פילורי מה ניתן לעשות?

חיידק הליקובקטר טיפול

סבטלנה שלום רב,

הטיפול לבעיית הליקובקטר-פילורי הינו: קלטיב מ- 1 כמוסה ליום ותוך 3 ימים לעלות ל-2 כמוסות, כרבע שעה לפני ארוחה 3, פעמים ביום עם כוס מים גדולה. אוליגוטיב COA ואוליגוטיב CU חמש טבליות זעירות מתחת ללשון, בוקר וערב מכל סוג רחוק כחצי שעה לפחות מארוחות. זכרי השיקום הוא אמיתי ומלא לכן הסיכוי שחיידק הליקובקטר פילורי יחזור, קטן. הטיפול הזה ניתן לאלפי מטופלים ב- 20 שנה האחרונות בהצלחה מקסימלית.

בברכה,

חיידק הליקובקטר פילורי

האם ניתן לאבחן את חיידק הליקובקטר פילורי בשיטת טבעוני.

חיידק הליקובקטר פילורי

צילי שלום רב,
האבחון בשיטת טבעוני אפשרי במידה ואת מעוניינת נא צרי קשר לתיאום תור מראש 03-5399000
והטיפול הכלל בהליקובקטר פילורי על פי שיטת טבעוני הינו:קלטיב החל מ- 1 כמוסה ליום ולעלות בהדרגה ל-2 כמוסות, כרבע שעה לפני ארוחה 3 פעמים ביום, עם כוס מים גדולה. -אוליגוטיב COA ואוליגוטיב CU חמש טבליות זעירות מתחת ללשון בוקר וערב מכל סוג רחוק, כחצי שעה לפחות מארוחות. זכרי השיקום הוא אמיתי ומלא לכן הסיכוי שחיידק ההליקובקטר פילורי יחזור- קטנה. הטיפול הזה ניתן לאלפי מטופלים ב- 20 שנה האחרונות בהצלחה מקסימלית.
בברכה,

טיפול בהליקובקטר

שלום רב, אבחנו אותי על ידי בדיקת נשיפה בחיידק הליקובקטר, הסימפטומים היו: גזים מסריחים נפיחות וכאבי בטן , טופלתי בצמחי מרפא שונים ועדיין לאחר בדיקה נוספת היה לי את החיידק , אני לא אוהבת אנטיביוטיקה, מה אתם מציעים לי לעשות אני בדילמה וגם הרופאה בדילמה כי הסימפטומים כמעט ונעלמו. אשמח לתשובה מהירה, תודה מראש

טיפול בהליקובקטור פילורי

שלומית שלום רב,

הליקובקטר פילורי הוא חיידק עקשן, שהדרך לטפל בו הוא דרך איזון מערכת העיכול. את זאת נשיג ביעלות רבה באמצעות: קלטיב ואוליגוטיב COA יחד עם אוליגוטיב CU. במקרים חריפים נוסיף גם קיירטיב. לאחר 3 חודשים, לערוך בדיקה ולעדכן אותנו. התגובות יגיעו בזמן קצר יותר, אך יש להמשיך כדי שחיידק ההליקובקטר פילורי לא יחזור.
למינונים מדוייקים יש לפנות למחלקת ההדרכה 03-5399000

בהצלחה,

טיפול בהליקובקטר פילורי

אני סובלת מחיידק הליקובקטר פילורי. אני רוצה טיפול אשר יעזור לי להיפטר מהבעיה אחת ולתמיד יש לכם טיפול לכם?

טיפול בהליקובקטר פילורי

מירי שלום רב,
ניתן לטפל בבעיית הליקובקטר-פילורי, באופן טבעי ביעילות רבה דרך הרפואה הפונקציונלית. מחקרים רבים מראים שחיידקים כיום מתעצמים מכל מנה של אנטיביוטיקה ומפתחים עמידות לתרופות. טיפול של טבעוני שונה, כיוון שהוא מאזן תהליכים רבים בגוף ולכן הוא עוקף את העמידות של החיידקים.  הטיפול המלא שיעזור לטיפול בחיידק הליקובקטר- פילורי הינו: קלטיב  פתוח לשימוש פנימי - לערבב תוכן של 1 כמוסה בכוס מים חמימים,3 פעמים ביום, לגרגר ולבלוע. קיירטיב 2-3 כמוסות, פעמיים ביום, במרחק של חצי שעה לפחות מזמן הארוחה. במחלה אקוטית: 2 כמוסות כל שעתיים, עד 6 פעמים ביום. אוליגוטיב COA ואוליגוטיב CU 5 טבליות זעירות, מתחת ללשון, בוקר וערב מכל סוג, רחוק כחצי שעה לפחות מארוחות. זכרי, השיקום הוא אמיתי ומלא לכן הסיכוי שחיידק ההליקובקטר יחזור קטן. הטיפול הזה ניתן לאלפי מטופלים ב- 20 שנה האחרונות, בהצלחה מקסימלית.
בברכה,

טיפול בחיידק ההליקובקטר וקוצר נשימה

לא מזמן התגלה אצלי ע"י בדיקת נשיפה חיידק ההליקובקטר. קבלתי טיפול תרופתי קונבציונלי הפסקתי לאחר יומיים, היה בלתי נסבל. אני אלרגית וסובלת מאסטמה ומטופלת שנים בתרופורת. טיפול ההליקובקטר גרם לי לקוצר נשימה קשה ולא יכולתי לתפקד ולישון לילה שלם. אבקש המלצה לטיפול מפורטת, אורך זמן הטיפול, ועלות הטיפול. תודה מראש יעל.

הליקובקטר-פילורי וקוצר נשימה

יעל שלום רב, מאחר ואת אלרגית, סובלת מאסטמה ומטופלת שנים בתרופות, אני ממליצה לך להגיע לקליניקת טבעוני, לאבחון דרך תעלת האוזן ולהתאמת טיפול מדוייק. הטיפול לבעיית הליקובקטר-פילורי הינו: קלטיב מ-1 כמוסה ליום ותוך 3 ימים, לעלות ל-2 כמוסות, כרבע שעה לפני ארוחה 3 פעמים ביום, עם כוס מים גדולה. אוליגוטיב COA ואוליגוטיב CU. חמש טבליות זעירות מתחת ללשון, בוקר וערב מכל סוג רחוק כחצי שעה לפחות מארוחות. יש להוסיף קיירטיב כ-4 כמוסות ביום,כמובן להתחיל בהדרגה, כחצי שעה לפני הארוחה. זכרי השיקום הוא אמיתי ומלא לכן הסיכוי שחיידק הליקובקטר-פילורי יחזור קטן.
הטיפול הכללי לאסטמה הוא תא חמצני -2, טי-3, אוליגוטיב man-co-2 sou-18

בברכת יום טוב,

טיפול בחיידק הליקובקטר

שלום בבדיקה של תבחין נשיפה גילו כי יש לי את החיידק ברמות גבוהות (יש לי כאבים מעיקים באזור החזה שבאים והולכים). הרופאה נתנה לי טיפול אנטיביוטי שהחלטתי לא לקחת אותו ובמקומו להשתמש בתוספים טבעיים. מהו המינון שאני צריכה לקחת ומה משך זמן טיפול? אודה לתשובה מהירה.

טיפול בחיידק הליקובקטר

נילי שלום רב,
הליקובקטר פילורי הוא חיידק שאחראי להתפתחותם של כיבים ודלקת קיבה - גסטריטיס כרונית. הליקובקטר פילורי גורם לכאבים, צרבת, חוסר נוחות ועוד. ניתן לטפל בבעיית חיידק הליקובקטר-פילורי באופן טבעי, ביעילות רבה דרך הרפואה הפונקציונלית. מחקרים רבים מראים, שחיידקים כיום מתעצמים מכל מנה של אנטיביוטיקה ומפתחים עמידות לתרופות. הטיפול של טבעוני שונה כיוון, שהוא מאזן תהליכים רבים בגוף ולכן הוא עוקף את העמידות של החיידקים.  הטיפול המלא בחיידק הליקובקטר-פילורי, שיעזור לך הוא: קלטיב פתוח לשימוש פנימי - לערבב תוכן של 1 כמוסה בכוס מים חמימים,3 פעמים ביום, לגרגר ולבלוע. קיירטיב 2-3 כמוסות, פעמיים ביום, במרחק של חצי שעה לפחות מזמן הארוחה. במחלה אקוטית: 2 כמוסות כל שעתיים, עד 6 פעמים ביום. אוליגוטיב COA ואוליגוטיב CU חמש טבליות זעירות מתחת ללשון, בוקר וערב מכל סוג רחוק, כחצי שעה לפחות מארוחות. זכרי השיקום הוא אמיתי ומלא, לכן הסיכוי שחיידק הליקובקטר-פילורי יחזור, קטנה. הטיפול הזה ניתן לאלפי מטופלים ב- 20 שנה האחרונות בהצלחה מקסימלית.
בברכה,

טיפול בחיידק הליקובקטר פילורי

התגלה לי החידק-הליקובקטר פעם שניה בהפרש של חצי שנה כרגע הרופא נתן לי טיפול אנטיביוטי והיתי רוצה לדעת אים טיפול שמכחיד אותו לגמרי?

טיפול בחיידק הליקובקטר פילורי

איריס שלום רב,
ניתן לטפל בבעיית חיידק הליקובקטר-פילורי, באופן טבעי, ביעילות רבה דרך הרפואה הפונקוציונלית. מחקרים רבים מראים, שחיידקים כיום מתעצמים מכל מנה של אנטיביוטיקה ומפתחים עמידות לתרופות וזאת על פי מחקרים רבים שנעשו בשנים האחרונות. טיפול של טבעוני שונה, כיוון שהוא מאזן תהליכים רבים בגוף ולכן הוא עוקף את העמידות של החיידקים. ובכן הטיפול המלא בחיידק הליקובקטר-פילורי שיעזור לך הוא: קלטיב  פתוח לשימוש פנימי - לערבב תוכן של 1 כמוסה בכוס מים חמימים,3 פעמים ביום, לגרגר ולבלוע. קיירטיב 2-3 כמוסות, פעמיים ביום, במרחק של חצי שעה לפחות מזמן הארוחה.
במחלה אקוטית: 2 כמוסות כל שעתיים, עד 6 פעמים ביום. אוליגוטיב COA ואוליגוטיב CU חמש טבליות זעירות מתחת ללשון, בוקר וערב, מכל סוג, רחוק כחצי שעה לפחות מארוחות. זכרי השיקום הוא אמיתי ומלא לכן הסיכוי שחיידק הליקובקטר-פילורי יחזור קטנה. הטיפול הזה ניתן לאלפי מטופלים ב- 20 שנה האחרונות בהצלחה מקסימלית. בהצלחה,

טיפול בחיידקי הליקובקטר פילורי

בני סובל מחידקי הליקובקטר באחוז גבוהה מאוד קבל כבר טפול אנטיביוטי 1 ובכל זאת אחוז החיידקים רק גדל ברצוני לדעת באם אתם מטפלים בבעיה כזו אנא הנושא דחוף ביותר בתודה מראש

טיפול בחיידקי הליקובקטר פילורי

שלום דינה
הליקובקטר פילורי הוא חיידק במערכת העיכול שהינו נעשה עמיד בפני אנטיביוטיקות שונות. התופעות במצב זה קשות למדיי ולכן אני ממליצה להגיע לקליניקה של טבעוני לאבחון וטיפול ספציפי. באופן כללי על פי שיטת טבעוני ההמלצה היא לקלטיב פתוח לשימוש פנימי - לערבב תוכן של 1 כמוסה בכוס מים חמימים,3 פעמים ביום, לגרגר ולבלוע. בתוספת קיירטיב 2 כמוסות פעמים ביום רחוק מהארוחה ןבתוספת אוליגוטיב COA , CU חמש טבליות קטנות מתחת ללשון מכל סוג רחוק מהארוחות. בברכה מחלקת ההדרכה

טיפול טבעי בהליקובקטר

היי! רציתי בבקשה לשאול לגבי הטיפול הטבעי המוצע להליקובקטר פילורי. אשמח לשמוע פרטים בכל דרך שהיא תודה ויום נעים, טל

טיפול טבעי בהליקובקטר

טל שלום רב,
ליקובקטר פילורי הוא חיידק שאחראי להתפתחותם של כיבים ודלקת קיבה - גסטריטיס כרונית. הליקובקטר פילורי גורם לכאבים, צרבת, חוסר נוחות ועוד. הטיפול המלא במצב של חיידק הליקובקטר-פילורי הינו: קלטיב  פתוח לשימוש פנימי - לערבב תוכן של 1 כמוסה בכוס מים חמימים,3 פעמים ביום, לגרגר ולבלוע. קיירטיב 2-3 כמוסות, פעמיים ביום, במרחק של חצי שעה לפחות מזמן הארוחה.במחלה אקוטית: 2 כמוסות כל שעתיים, עד 6 פעמים ביום. אוליגוטיב COA ואוליגוטיבCU, חמש טבליות זעירות מתחת ללשון, בוקר וערב, מכל סוג, רחוק כחצי שעה לפחות מארוחות. כדי לקבל תפריט תזונתי מתאים, יש להגיע לקליניקה של טבעוני, זכרי השיקום הוא אמיתי ומלא לכן הסיכוי שחיידק ההליקובקטר יחזור קטן. בהצלחה

טיפול טבעי בהליקובקטר פילורי

בני בן ה-7 סובל מהליקובקטר, האם יש לכם טיפול טבעי לזה? תודה

טיפול טבעי בהליקובקטר פילורי

יעקב שלום,
הליקובקטר פילורי הינו חיידק האחראי לכיבים ולדלקת קיבה - גסטריטיס כרונית. הליקובקטר פילורי גורם לכאבים, צרבת, חוסר נוחות ועוד. הליקובקטר פילורי נגרם בד"כ מחוסר היגיינה או מהידבקות. הטיפול שאני ממליצה לבנך הוא קלטיב במינון של 1 כמוסה שלוש פעמים ביום חצי שעה לפני האוכל, להוסיף קיירטיב 1 כמוסה פעמים ביום עם אוליגוטיב coa ו cu חמש טבליות זעירות מכל סוג מתחת ללשון פעמים ביום רחוק מהארוחות .
בברכה מחלקת ההדרכה

ילדה בת 10 עם הליקובקטר

שלום אילן!! מה עושים , פרט לתרופות הקונבנציונליות שהרופא נתן ? יש צמחים או...? שאפשר להפטר מהדבר הזה? עברה כבר סידרה אחת של טיפול קונבנציונלי ושום דבר לא עזר. מחכה לתשובה בתודה מראש מירי

ילדה בת 10 עם הליקובקטר

מירי שלום רב
הטיפול להליקובקטר פילורי לילדה בת 10 על פי שיטת טבעוני הוא: קלטיב כמוסה 3 פעמים ביום כחצי שעה לפני האוכל. קיירטיב: 1-2 כמוסות שלוש פעמים ביום כחצי שעה ביום לפני האוכל. אוליגוטיב COA ואוליגוטיב CU פעמיים ביום. 5 טבליות מכל סוג למוסס מתחת ללשון.
בריאות טובה מחלקת הדרכה

כאבי בטן והליקובקטר

שלום לכל באי הפורום אני סובלת מזה שנה מכאבי בטן כרוניים ברום הבטן עם תסמינים לא ברורים לגבי מעי רגיז ומתוך מצוקת כאב שלא מרפה ממני ומפריע לתפקוד היומיומי שלי, אני פונה אליכם כדי לדעת מה אתם חושבים, מתוך נסיונכם, על הבעיה שלי והאם למישהו התסמינים הספציפיים שאני חווה מוכרים לו/ה? אני בטוחה שאין חכם כבעל ניסיון, בפרט שמדובר בעיה עולמית שייתכן שגם אני התחלתי לסבול ממנה, פתאום בלי שום הודעה מוקדמת, בגיל 19. להלן תיאור הבעיה: נתונים כלליים בת 19, בריא בדר"כ, מעשנת מעט, לא שותה אלכוהול, 165 ס"מ/50 ק"ג, ללא מחלות תורשתיות. כאבים וסימפטומים: סוג ראשון- אני סובלת מזה שישה חודשים פלוס מכאבים בבית החזה בצד ימין. הכאב הולך ובא לסירוגין ומשנה את אופיו ועצמתו ונסבל באופן יחסי. הכאב משתנה לסירוגין, לפעמים דקירות אך לרוב לוחץ ועמום. סוג שני - ברום הבטן ממרכז הגוף באזור הסרעפת ועד לצלע ימין מתחת לחזה. התחושה היא בלתי נסבלת של כאב כרוני קבוע לוחץ ועמום במשך כל שעות היממה ומאוד מטריד ,היה לי לפני כמה חודשים הליקובקטר קיבלתי טיפול משולש באנטיביוטיקה ובאומפרדקס אני לא יכולה לקבל טיפול בקארין כי אני אלרגית לרטרומיצין,אני משלשלת מידי פעם ואף ניגרמה לי בעיה של אי סבילות ללקטוז מהשילשולים או מיכול סיבה אחרת,הכאבים אימים וגורמים לי לחץ וקושי בנשימה ירד לי הברזל בצורה משמועותית לדברי הרופא בדיקת גאסטרוסקופיה שעשיתי כולל הביופסיה יצאו תקינות אני מרגישה הרגשת נפיחות בבטן ואי נוחות יש לי אוויר בבטן לא פלוצים פשוט אוויר שיוא ללא רעש ומידיי פעם שורף לי בפי הטבעת אחרי יציאהלקחתי אומפרדקס שלא עזר אח"כ לקחתי כמה חודשים גאסטרו ואז לנטון ואס לוסק ועכשיו זנטאק שמעט עוזר כל שאר הכדורים הקלו ועכשיו מתחיל להיות לי שוב כאבים ברום הבטן גם עם הזנטק אני מרגישה שכאילו מגרד לי בתוך הבן וזה גורם לי לנפוח אותה כדיי ליצור הימתחות של השרירים שכאילו מגרדת האם הברזל קשור לזה שאולי ההליקובקטר חזר?אני לוקחת שנה גלולות בשם יסמין האם זה קשור?האם מוצרי חלב שגורמים פתאום לשישלשולים אימיום יכולים להיות קשורים אני ממש חסרת אונים בגילי זה לא רגיל זה עוצר לי את כל שגרת היום בבקשה אם למישהו יש הצעות שישאיר הודעה , ועוד משהו ששכחתי האם שימוש ממושך בכל הכדורים האלו לקייבה גורמים נזק עתידי בעיות כבד וכדומה!?י שלציין שמבנה הגוף שלי מאוד רזה,במידה ויתגלה שוב ההליקובקטר יש איזה תוסף תזונה שמומלץ לקחת לחזיוק הגוף עם האנטיביוטיקה? אני צריכה לקחת תוסף ברזל כי ירד לי הברזל,תוסף אינזים לפירוק סוכר החלב גלולות יסמין למניעת הריון זנתאק לקייבה ואולי גם אנטיביוטיקה להליקובקטר?הגיוני לקחת את כל הכדורים האלו?????ועוד בגיל 19??בבקשה שמישהו יכוון אותי

כאבי בטן והליקובקטר

נטלי שלום רב,
מקרה כזה, כדאי להגיע לקליניקה של טבעוני, שבה בעצם תאובחני ותקבלי את הטיפול המתאים ביותר.
לקביעת תור נא לפנות לטלפון מס 03-5399000

בברכה,

לקיחה של T6 בזמן טיפול בחיידק

אימי קיבלה המלצה לקחת T6 לטיפול משלים בלימפומה אבל בינתיים התחילה לקבל טיפול אנטיביוטי ותרופתי בחיידק הליקובטר-פלורי ורציתי לברר האם לחכות עם התחלת הטיפול בתכשיר לסיום זמן הטיפול התרופתי

הליקובקטר-פילורי

יפית שלום רב,
אין צורך להמתין לסיום הטיפול האנטיביוטי ואפילו רצוי לקחת יחד. בנוסף כדאי לדעת שקיים טיפול טבעי לבעיית הליקובקטר-פילורי הוא: קלטיב מ- 1 כמוסה ליום ותוך 3 ימים לעלות ל-2 כמוסות, כרבע שעה לפני ארוחה, 3 פעמים ביום, עם כוס מים גדולה. אוליגוטיב COA ואוליגוטיב CU חמש טבליות זעירות מתחת ללשון, בוקר וערב, מכל סוג ,רחוק כחצי שעה לפחות מארוחות. זכרי השיקום הוא אמיתי ומלא, לכן הסיכוי שחיידק הליקובקטר פילורי יחזור קטן. בברכת יום טוב,

מעי רגיז ונפיחות בבטן

שלום,רציתי לקבל ייעוץ על מעי רגיז,אני מתאמנת כ4 פעמים בשבועובזמן השיעור אני חווה כאבי בטן+גזים+נפיחות,כל הארוחתצהריים שאכלתיב13:00 עולה לי למעלה כשהאימון הוא ב7 בערב-מאוד מפריע במהלך האימון במיוחד בזמן אימוןץאני כרגע קרוב לחודשיים מטופלת אצל נטורופתית שבקשה שאפריד בין פחמימות וחלבונים+תוספי תזונה בי קומפלקס+מגנזיום+אנזימי עיכול+פרוביוטיק לא מריגשה בשום שינוי והקלה,היה לי בקיץ האחרון את ההליקובקטור ועכשיו אני עושה תבחין נשיפה חוזר לבדוק אם חזר.לא מצליחה להבין מה הגורם לגזים(לא אוכלדברי חלב,עגבניות ועוד הרבה דברים)-אשמח לכל עזרה. תודה ויום נפלא, נתי

מעי רגיז ונפיחות בבטן

נתי שלום רב,
ההמלצות שלנו שונות ממה שאת קיבלת בנושא וויטמינים וכדומה. בזמן כאבי בטן, גזים ונפיחות אנו ממליצים על אוליגוטיב MAN-CU ו- SOU יחד עם קלטיב שיעיל לטיפול בבעיות ומחלות עיכול: צרבות, כאבי בטן וגזים,שלשול ועצירות, מעי רגיז, בקע סרעפתי, כיב קיבה או תרסריון, גירוי ופצעים בוושט, פיטריות במערכת העיכול ומחלות דלקתיות של המעיים והקיבה. יעיל גם לטיפול חיצוני בפצעים, חניכיים, בעיות עור ודלקות גרון. מאזן את רמת החומציות בקיבה ובכך מונע מספר רב של מחלות. המינון המומלץ הוא: 3 כמוסות ליום 1 לפני כל ארוחה עם כוס מים. עדכני אותנו בעוד חודש ונעדכן את הטיפול שלך. בנוסף בשביל לטפל לעומקו של המצב בחיידק ההליקובקטור פילורי שכניראה חזר אני ממליצה להוסיךף את המוצר קיירטיב 1 כמוסה 3 פעמים ביום כחצי שעה לפני הארוחה.
 המלצה נוספת היא להגיע לקליניקה של טבעוני כדי לאבחן את מהמצב ואת סיבותיו.
לקביעת תור/פרטים נוספים יש לפנות לטלפון מס' 03-5399000
בברכה,

נפיחות בבטן וגזים

שלום, קניתי את שני המוצרים הנ"ל רציתי לדעת איך כמה ומתי לקחת אותם? להתחיל במינון גבוה ולרדת או להפך? אני סובל מנפיחות בבט, גזים, יציאות לא סדירות עצירויות, שלשולים - מזה שנים. היה לי הליקובקטר לפני כ-5 שנים עברתי 3 טיפולים אנטיביוטיים כדי להמית את החיידק וטיפולים רבים של כדורים נגד צרבות כמו לוסק.

נפיחות בבטן וגזים

חן שלום רב,
מאחר ואתה סובל מנפיחות בבטן, גזים, יציאות לא סדירות ובעיית שלשולים, תוספי התזוה קלטיב וביוקל, הם בסיס טוב לטיפול במצבך. קלטיב התחל עם 1 כמוסה ביום הראשון ועלה בכל יום בהדרגה ולפי התחושה עד 6 כמוסות ביום ( 2- כמוסות כפול 3 פעמים ביום), עם כוס מים לפני הארוחות. במידה ועדיין יש לך צרבת, יש לפתוח את הקלטיב ולשים את תוכן הכמוסה ב1/4 בכוס מים חמים לערבב ולהוסיף עוד 1/4 כוס מים פושרים לערבב לגרגר ולבלוע, זה הטיפול היעיל והאמיתי לצרבת. את הביוקל המועשר יש להתחיל מ-1/8 כפית ליום ועד 3 כפיות בשתייה (כולל חמה) בהדרגה ולא הכול בבת אחת. לחיידק הליקובקטר-פילורי מומלץ להוסיף אוליגוטיב COA + CU חמש בוקר וערב, מתחת ללשון רחוק מארוחות. * הערה קטנה לגבי חיידק ההליקובקטור פילור - לא ניתן להמית את החייד אלא לגרום לו להיות במצב מאוזן שלא יגרום לנו להרעה אלא ימשיך בתפקידו המקורי.
הרבה בריאות,

נשירת שיער מטורפת

אני בת 36, בחודשים האחרונים סבלתי מנשירת שיער מטורפת. לפני כמעט שנה סבלתי מהליקובקטר פילורי בקיבה שטופל באנטיביוטיקה. מה יכול לגרום לנשירה כ"כ חזקה. (היתה לי נשירה גם אחרי לידות אבל בני הצעיר כבר בן שלוש וחצי...) האם יש תרופות או תכשירים שניתן לנסות ללא מרשם רופא? או עם מרשם רופא? אם אכן יש טיפול, האם הוא מותר בזמן הריון? תודה רבה, טובה

טיפול בנשירת שיער

טובה שלום רב,
נשים רבות סובלות מהידלדלות בכמות השיער, משינוי באיכותו ומירידה בעובי השערה, הפוגמים במראה השיער. על פי שיטת טבעוני, נשירת שיער, ירידה בעובי השיער, שבירות השיער ומראה שיער בעייתי מראים שהאדם יצא מאיזון, ולכן הטיפול יכלול בראש ובראשונה השבת האיזון התפקודי לאדם. הסיבות לנשירת שיער רבות והן כוללות: חוסר איזון הורמונאלי, חוסר חמצון דם תקין בקרקפת, זרימת דם לקויה, תזונה לקויה, מתח וחרדה, לידות, שימוש בתרופות, חשיפה לשמש, חומרים חריפים כמו צבעים התוקפים את עור הקרקפת, מחלות עור הקרקפת, חוסר איזון רכיבים בדם, עישון, זיהום אוויר ועוד. לעיתים השיער לא נושר, אך הופך לדקיק יותר ולשביר, מה שמשפיע על מראהו. מיכוון שעל פניו נראה שהנשירה שלך נובעת מבעיייה שנובעת מהאנטיביוטיקה שלקחת והורידה את רמות הויטמינים והמינרלים בגוף. אני ממליצה לך לקחת הרטיב במינון 2 כמוסות פעמיים ביום , כדאי להתחיל בהדרגה. ולהוסיף ביוטיב 2 כמוסות, פעמיים ביום, עם הארוחה. ולבעיית ההליקובקטר פילורי אני ממליצה לך לשמור ולטפל בעזרת תוסף שנקרא קלטיב.
 בברכה מחלקת ההדרכה

קשיי בליעה

שלום רב.
לפני כחודש החל בני בן ה 29 לסבול מקשיי בליעה. לדבריו, כל פעם שהכניס אוכל מוצק לפיו, הרגיש כי המזון נתקע בגרון ולא יורד כרגיל אל מערכת העיכול. נגרמה לו תחושת חנק והוא התחיל לאכול מזונות מרוסקים בלבד בסגנון גרבר.רופא א.א.ג ערך לו בדיקת אנדוסקופיה ולא גילה דבר, נערכה לו בדיקת אולטרה סאונד על הגרון ולא התגלה דבר. רופא המשפחה אמר כי מאחר והקושי הוא באיזור הבליעה בלבד וכאשר המזון יורד בסופו של דבר אין תופעות נוספות כנראה לא מדובר בענין גאסטרו ויש להתרכז באיזור הגרון בלבד.אציין עוד ששבועיים לאחר תחילת הדבר הוא קיבל דלקת גרון, שעל פי משטח גרון שנעשה לא היה שם חידק אבל הרופא המתמחה קשר את עניין הקושי בבליעה לדלקת. כעת, הדלקת עברה , אבל מצה הקושי בבליעה נשאר כשהיה.
יש לי כאימו כמה שאלות בעניין זה ועל פי תשובות שאקבל אדע מה הכיוון.
א. האם קביעתו של רופא המשפחה שאין כאן עניין של גאסטרו יכולה להחשב כסופית, או שעדיין יש מקום לחשוב ששרירי הושט לא עובדים כראוי או שיש שם הצרה מסיבה כלשהי ואולי יש מקום לבדוק את זה אצל גאסטרולוג.

ב.האם יש בדיקות אחרות שראוי עוד לעשות מלבד אנדוסקופיה ואולטרה סאונד כדי לאתר את מקור הבעיה.

ג.הן רופא א.א.ג והן רופא המשפחה העלו סברה שייתכן ויש כאן עניין פסיכולוגי. ייתכן שעקב הקושי בבליעה ותחושת החנק שלווותה אותו, נוצרה אצלו חרדה מפני הישנות המצב והתחושה וזה גורם לו להימנע מלנסות אכילת מזון מוצק יותר ומעצים את המצב ומקבע אותו. אם תישללנה כל האפשרויות הפיזיולוגיות ותישאר האפשרות הזאת, איך ניתן לטפל בזה? תרופתית? האם זה עניין לפסיכיאטר? האם ניתן לטפל באמצעות ביופידבק? לעיתים נדמה לושלא ישוב לאכול באופן טבעי ורגיל כבעבר...
מצפה לתשובתכם,
רב תודות, כרמי.

קשיי בליעה

שלום רב,
זהו מקרה שמאוד קשה לדעת מה הסיבה שגורמת לכך בייחוד שהוא כבר היה בבדיקות אצל מומחים
אני מציעה לך להגיע לאבחון מעמיק יותר לשורש הבעיה אצל יצחק טבעוני
חשוב לנו לבדוק את שורש הבעיה
צרי קשר לתיאום תור בקליניקה

03-5399000

תוספי תזונה