האיש, השיטה והתוצאה

למידע והדרכה אישית- התקשרו 2025* או 03-5399000

האיש, השיטה והתוצאה
  • האיש- יצחק טבעוני ( B.Sc.TE) איש בעל חזון, אמינות וניסיון רב, מומחה לרפואה פונקציונלית ולאוליגותרפיה טבעית, ייסד את חברת נ.י. טבעוני.  בשנת 1989 פיתח את שיטת טבעוני לאבחון ייחודי דרך תעלת האוזן ולטיפול יעיל במחלות רבות.

יצחק טבעוני איש רב פעלים: מהנדס אלקטרוניקה, מורה, נטורופת, הרבליסט, הומיאופת, מומחה לרפואה סינית ותזונה. טבעוני התמחה בשיטות אבחון ושיטות טיפול ייחודיות בעולם שסייעו לו לפתח את שיטת טבעוני. מזה שני עשורים, מנהל יצחק טבעוני קליניקה טיפולית אליה מגיעים מרחבי העולם.

  • השיטה- שיטת טבעוני, שיטת אבחון וטיפול ייחודית באמצעות תעלת האוזן, אשר פותחה על ידי יצחק טבעוני. במשך השנים שולבו בשיטה אלמנטים אבחוניים וטיפוליים נוספים, כמו הרפואה הפונקציונלית ואוליגותרפיה טבעית. שיטת טבעוני יעילה לטיפול בילדים ובמבוגרים.

שיטת טבעוני מספקת כלים לריפוי עצמי ומאפשרת לכל אחד ואחת להתמודד ביעילות רבה עם תחלואים רבים ושונים. זאת, כיוון שהיא מתמחה בטיפול בגורמי הבעיות והמחלות מהשורש ופועלת לשיפור ניכר באיכות החיים. שיטת טבעוני ממשיכה לצעוד עם הזמן ובמהלך השנים עברה פיתוחים חדישים.

עקרונות השיטה:

* טיפול באדם ולא בסימפטומים של המחלה.
* אבחון ואיזון נטיית הטיפוס של האדם.
* מתן זרזים ומידע לשיקום התאים.
* איזון חומרי הגלם בגוף.
* ויסות ואיזון מערכות תפקודיות.

כאמור, בשיטת טבעוני מותאמים לכל אדם ספציפית כלים (זרזים), המפעילים תהליכים ומאזנים אותו מנטלית, נפשית ופיזית. כך יוצר הגוף בכוחות עצמו את האיזון, השיקום והריפוי להם הוא זקוק.

  • מוצרי טבעוני הינם תוספי תזונה טבעיים המצטיינים באיכות גבוהה, נבחרים בקפידה ועומדים בסטנדרטים גבוהים (כמו תיקני EU , GMP   ו- HACCP) תנאי גידול ביולוגיים, ובקרת איכות קפדנית בכל שלבי תהליך הפיתוח והייצור. אנו משכללים את המוצרים הוותיקים על ידי הטכנולוגיות החדישות ביותר בעולם.

חשוב לציין, כי כל מוצרי טבעוני עוברים קידוד אנרגטי מיוחד, על ידי יצחק טבעוני, על מנת להתאימם לאופייה הפיזי והמנטלי של האוכלוסייה בישראל.

לכל מוצרי טבעוני יש אישורים מטעם משרד הבריאות.

ניתן לרכוש את מוצרי טבעוני במרכזי החברה, בבתי מרקחת ובחנויות טבע בכל רחבי הארץ.

למען הסר ספק, המידע הנוגע לתוספי תזונה אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה רפואית מוסמכת, הוראה או עצה לשימוש או שינוי בהוראות הנטילה של טיפול תרופתי. תוספי התזונה אינם מאושרים לשימוש במצבים רפואיים, וייחוס סגולות ריפוי ו/או מניעה של מחלות לתוספי תזונה, אסור על פי הוראות הדין במדינת ישראל