קליניקה

למידע והדרכה אישית- התקשרו 2025* או 03-5399000

קליניקה
יצחק טבעוני,B.Sc.TE , הינו בעל הכשרה נרחבת בהנדסת אלקטרוניקה ומחשבים, חינוך, רפואה פונקציונלית, אוליגותרפיה, נטורופתיה, אקופונקטורה, צמחי מרפא מפיתוח אישי ואבחון גוף, נפש ומנטל דרך תעלת האוזן.
 
יצחק טבעוני פתח את הקליניקה שלו לפני למעלה משני עשורים והחל לטפל בשיטה ייחודית לאבחון וטיפול באמצעות תעלת האוזן, שיטה שהוא ממשיך לפתח עד היום.
 
בקליניקה הטיפולית, הפועלת במסגרתה של חברת טבעוני, ניתן לקבל טיפול ואבחון באמצעות שיטת טבעוני, אשר כוללת בתוכה רפואה פונקציונלית, אוליגותרפיה והשיטה הייחודית שפיתח יצחק טבעוני,לאבחון וטיפול דרך תעלת האוזן.
 
בתחום הרפואה הפונקציונלית ידוע כי הגוף הוא מערכת אחת שלמה, אשר כל מערכותיה נמצאות בשיתוף פעולה ותלות הדדיים. ניתן להסתכל על הגוף כהולוגרמה, כך שכל מערכת או איבר משתקפים אחד בשני ומצביעים על מצבו. בבסיס השיטה עומדת העובדה כי תעלת האוזן היא מקור מידע אמין ביותר לנעשה במערכות הגוף.
על פי המידע המתקבל, ניתן לקבוע מהי דרך הטיפול האופטימלית להחזרת הגוף לאיזון ולפעולה הרמונית.
המפתח להתגברות על מחלה ולמניעתה מלכתחילה, הוא עקביות והתמדה בשמירה על איזון מערכות הגוף. איזון זה הוא היוצר ריפוי ומונע התפתחות של מחלה חדשה.
 
בקליניקה של טבעוני מספקים למטופל כלים - תוספי תזונה מיוחדים, אשר עוזרים לו להביא מערכות אלו לאיזון וכך להביא לריפוי מחלה קיימת ולמניעת התפרצות מחלה חדשה. עשרות אלפי מטופלים בישראל ובחו"ל זכו לטיפול מסור ומיומן, אשר נחל הצלחה מרובה באבחון וטיפול במיגוון רחב של בעיות גופניות (החל מכאבי פרקים ועד לסרטן,( נפשיות (לחץ, דיכאון, חרדה ועוד) ומנטליות (בעיות זיכרון, בעיות קשב וריכוז, בעיות התנהגות קושי בקליטת חומר ועוד). שיטת טבעוני מאפשרת לאזן ולהאט את נזקי הגיל באופן משמעותי ביותר. התוצאות ניכרות בכל תפקודי הגוף הפיזיים, הנפשיים והמנטליים וכמו כן נראה את התוצאות על העור –מתיחת העור מבפנים. אם ברצונך לשפר את בריאותך, לטפל בבעיה ספציפית או לקבל הכוונה כללית על איזון ומניעה ישירות מיצחק טבעוני, לפנייך מספרי טלפון לקביעת תור בקליניקה: *2025, 03-5399000, 03-5367780.הקליניקה הטיפולית בניהולו של יצחק טבעוני, הפכה במשך השנים למוקד עליה לרגל לעשרות אלפי ילדים, נשים וגברים מהארץ ומהעולם, שזכו לטיפול מסור ומיומן, באחוזי הצלחה גבוהים במיוחד. 
 
 
האבחון והטיפול על-פי שיטת טבעוני, עומד בפני עצמו, או כהשלמה לטיפול במסגרת הרפואה הקונבנציונלית והמשלימה. הטיפול בשיטת טבעוני מספק פתרונות ייחודיים ובלתי שגרתיים, לבעיות גופניות, נפשיות ומנטליות, גם  לאלו שלא נמצא להן מענה בטיפול רפואי קונבנציונלי ו/או משלים. הטיפול הוא במיגון רחב של מחלות, החל ממחלות עיכול, נשימה, מערכת עצבים, בעיות רגשיות, כלי דם, לב, כבד, כליות וכלה בכשל חיסוני ובמחלות אוטואימוניות.
 
לקביעת תור ניתן ליצור קשר בטלפון 03-5367780 או 03-5399000

למען הסר ספק, המידע הנוגע לתוספי תזונה אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה רפואית מוסמכת, הוראה או עצה לשימוש או שינוי בהוראות הנטילה של טיפול תרופתי. תוספי התזונה אינם מאושרים לשימוש במצבים רפואיים, וייחוס סגולות ריפוי ו/או מניעה של מחלות לתוספי תזונה, אסור על פי הוראות הדין במדינת ישראל