סובלת ממראה עור עייף, קמטים או אובדן חיוניות?  רוצה להחזיר לעצמך ולעורך את האנרגיה שמחכה להתפרץ מבפנים? עור צעיר וקורן יכול לשנות את ההופעה שלך פלאים.
ויש דרך –  להיראות צעירה ומושכת, בכל גיל.

סדרת הטיפולים המוצעים בטבעוני לחידוש עור הפנים והגוף:

  • טיפול בקמטים
  • רענון עור הפנים באמצעות הזרקות למילוי נפח ולטשטוש קמטים
  • העלמת כתמישמש וגיל
  • טיפולי לייזר ומזותרפיה רפואית
  • טיפול בנימים ובורידים בפנים, בגוף וברגליים
  • טיפול בצלקות, כולל צלקות מאקנה, מניתוחים, מתאונות, מכוויות ועוד
  • העלמת סימני מתיחה
  • הסרת שיער עם המכשיר המתקדם ביותר בעולם (על ידי אפילטורית)

טיפולי אנטי-אייג'ינג לקבלת תוצאות אפקטיביות ומהירות – בטבעוני קליניק תיהני מטיפולי אסתטיקה המשלבים טכניקות חדשניות (שאינן פולשניות) לקבלת מראה רענן וצעיר, לצד טיפולים דרמטולוגיים ייחודיים הפועלים לעומק העור ומעוררים את התחדשותו מהפנים לחוץ.

טיפול אישי על ידי רופאה מומחית – ד"ר גלינה שרסטיוק. טיפולי האנטי-אייג'ינג החדישים דורשים מיומנות גבוהה – לקביעת מינון חומרי הטיפול ואופן החדרתם לעור; רק רופא מוסמך יידע להתאים עבורך תכנית אישית אפקטיבית וללוות אותך באופן בטוח לתוצאה הרצויה. בטבעוני מבוצעים כל טיפולי האסתטיקה על ידי רופאה מומחית MD, בעלת הסמכה לאסתטיקה; רופאה עם יד אומן, שיודעת גם לאבחן את מצבך כיום, וגם לראות את הפוטנציאל של מי שתוכלי להיות.

איכות ללא פשרות – בטבעוני מטרתנו האחת והיחידה היא לגרום לך להיראות אחרת, להרגיש אחרת ולחיות אחרת. על כן אנו מחויבים, כלפייך כמו גם כלפי עצמנו, לעשות שימוש במכשור המתקדם ביותר ובמיטב חומרי הטיפול הקיימים בעולם. ייחודי לטבעוני: שיטת ה- In-Beauty  להעצמת היופי הטבעי
בטבעוני "איכות" היא בטבע שלנו, ואיכות פירושה בראש וראשונה – אמינות ותוצאות!

רוצה להעצים את האימפקט של טיפול האסתטיקה החיצוני?
בטבעוני קליניק תוכלי ליהנות מטיפול פנימי שיחזק את תוצאות טיפולי האסתטיקה ויבטיח כי יישמרו למשך זמן. הטיפול הפנימי מבוסס על תוספי תזונה מיוחדים, פרי פיתוח של חברת טבעוני, המעניקים לעורך 'מתיחת פנים' טבעית! תוספי התזונה המיועדים לטיפול בעור מבפנים מעוררים בגופך תהליכים טבעיים למיצוק העור, לטיפול בקמטים, למניעת היווצרות קמטים חדשים ולשיפור גמישות ומרקם העור. התוצאה: עור רענן, מתוח וזוהר מבפנים!

INBEAUTY– חידוש עולמי – ערכת יופי הפועלת מבפנים על שיקום וחידוש תאים והתוצאות ניכרות על העור החיצוני בפנים ובגוף:

ביוטיב – לשיקום ולשיפור מירקם העור ואיכותו, למראה עור צעיר ורענן, לעיכוב נזקי גיל ולאיזון המערכת ההורמונלית, ביוטיב מהווה פריצת דרך בתחום טיפולי היופי והבריאות – האיזון מבפנים… ומתיחת העור מבחוץ!

וולטיב-1  מסייע בייצור קולגן וחומצה היאלורונית – חשוב לעיבוי ומיצוק העור, ולשיפור הלחות וחומרי המילוי החיוניים למניעת צניחת העור והשרירים התומכים בו, ולצמצום הקמטים – וכל זאת מבפנים!

כי רק מי שיודע מה טוב לך מבפנים, יודע מה לתת לעורך מבחוץ.